دوستت دارم بدون گفتن یک کلمه

دوستت دارم بدون گفتن یک کلمه

همان طور که می دانید گفتن دوستت دارم برای شما و همچنین برای همسرتان بسیار اهمیت دارد، اما شما نباید به گفتن دوستت دارم بسنده کنید. در حقیقت ابراز علاقه غیرکلامی، روش بهتری برای جذب مردان است. مردها تمایل دارند که دوستت دارم را در کارهای شان ثابت کنند. بنابراین برای ابراز احساسات شان کمتر از این جمله استفاده می کنند. ما در اینجا شما را با نحوه ابراز علاقه چند نفر آشنا می کنیم تا ببینید چگونه می توانید علاقه و عشق تان را بدون گفتن یک کلمه به طرف مقابل تان ابراز کنید.

۱- رمانتیک باشید:

– گاهی اوقات من یک پیام عاشقانه برای همسرم روی میز صبحانه اش می نویسم. مخصوصا سالروز ازدواجش با برش های نان روی میز صبحانه علاقه ام را به او نشان می دهم. او با دیدن این پیام عاشقانه لبخندی بر لبانش می نشیند.
– هر چند وقت یک بار روی یک کارت برایش می نویسم که چقدر دوستش دارم و از او تشکر می کنم که قبل از این که بخوابد، آن را بخواند.
– همسر من گاهی اوقات به مأموریت کاری می رود و وقتی که بر می گردد، به او هدیه کوچکی می دهم. هدیه را روی میز آشپزخانه می گذارم و منتظر می مانم تا متوجه اش شود. هدیه ای که برایش تهیه می کنم، می تواند عطر مورد علاقه اش، گلی طبیعی یا حتی یک تکه وسیله زینتی که خودم درستش کردم، باشد.
– من گاهی اوقات نوشته های عاشقانه را در کشوی لباس های همسرم می گذارم. او هرگز نمی تواند پیش بینی کند که دفعه بعد چه چیزی خواهد دید. او بعد از دیدن نوشته های من آن را برمی دارد و می داند که کار من است.
– من روی آینه برای همسرم می نویسم دوستت دارم، تا هر وقت سراغ آینه رفت، آن را ببیند.

۲- زندگی را راحت بگیرید:

– شوهر من هر شب خمیر دندان را روی مسواکم می ریزد و روی سینک می گذارد. او بهترین شوهر دنیا است.
– من لیست کانال های تلویزیون را به ترتیب علایق شوهرم تنظیم می کنم، مثلا اول کانالی که بیشتر فیلم پخش می کند و سپس کانال ورزشی، چون می دانم که او به این دو شبکه علاقه دارد. البته این موضوع را به او نمی گویم. زمانی که کنترل تلویزیون را دستش گرفت، کاملاً سورپریز می شود.
– قبل از این که شوهرم سر کار برود، میز صبحانه را آماده می کند. برای یک مرد، این واقعاً قدم بزرگی است.
– شوهر من هر روز صبح زود بیدار می شود. با وجود این که کارش ساعت ۹ شروع می شود و می توانید دیرتر از من بیدار شود، اما این گونه نیست. وقتی که من آماده شدم، همسرم سه فرزندمان را به سمت ماشینش می برد تا آنها را برساند. برای من این کار بهترین روش است که نشان می دهد او همه ما را عاشقانه دوست دارد.

۳- قدردانی تان را نشان دهید:

– وقتی که من و همسرم با دوستان مان بیرون می رویم، من واقعاً به خودمان افتخار می کنم حتی اگر او در مورد چیزهای کوچکی از من صحبت کند.
– هر روز صبح قبل از این که من از خواب بیدار شوم، همسرم دو عدد حوله تمیز برایم آماده می کند تا وقتی که حمام رفتم، حوله ام آماده باشد؛ یک حوله بزرگ برای بدنم و یک حوله کوچک تر برای موهایم.

۴- با در آغوش گرفتن همسرتان، از او تشکر و قدردانی کنید:

نخستین اعتراضی که بیشتر از بقیه، از مردان می شنویم این است که آنها می گویند ما برای کاری که انجام می دهیم قدردانی نمی شویم. دفعه بعد که شوهرتان برای بردن زباله ها به بیرون از خانه رفت، برای ۳۰ ثانیه هم که شده او را در آغوش بگیرید و از او قدردانی کنید. مردان فوق العاده تحت تأثیر این روش قرار می گیرند.
– زمستان ها موقع صبح، من ماشین شوهرم را استارت می زنم تا زمانی که می خواهد سر کار برود، ماشینش گرم شده باشد.

۵- نشانه های عشق و صمیمت را از خودتان به جا بگذارید:

– صفحه موبایل همسرتان را عوض کنید تا هر وقت به گوشی اش نگاه کرد، جمله دوستت دارم را بخواند.
– من و همسرم ایمیل های کوتاهی برای همدیگر می فرستیم تا به همدیگر نشان دهیم که در هر لحظه چه حسی نسبت به یکدیگر داریم. یک بار او برای من نوشت: آهنگ یک خواننده مرا یاد تو می اندازد. حالا هر موقع که من آن را گوش می کنم، متوجه می شوم چقدر شوهرم مرا دوست دارد.
– شوهر من ساعت ۵:۳۰ صبح بیدار می شود، اما شب قبل لباس هایش را از داخل کمد و کشویش بیرون می آورد تا صدای باز و بشته شدن آنها مرا بیدار و اذیت نکند. به نظر شما این عشق نیست؟!

۶- یک پیام رمزدار بفرستید:

– روی دیوار هال تا دیوار اتاق خواب، نوشته ای دنباله دار برای همسرتان بنویسید.
– هر روز صبح که شوهرم سر کار می رود، سه بار برایم بوق می زند. با این کار به من نشان می دهد که دوستم دارد.
منبع:کوچه ما شماره ۱۳

مطالب مشابه