رویای صادقه ای که باعث انتشار زیارت نامه امام صادق علیه السلام شد

رویای صادقه ای که باعث انتشار زیارت نامه امام صادق علیه السلام شد

مداح روشندل کربلایی رضا غلامرضا زاده ذاکر امام صادق علیه السلام نقل می‌کند:

نهم مرداد ماه سال ۹۵ شب شام غریبان آقا امام صادق علیه السلام خوابی دیدم که آن خواب سبب انتشار زیارت نامه امام صادق علیه السلام گردید.

خواب دیدم در روز شهادت امام صادق علیه السلام احمد تقی نژاد خادم و متولی موقوفه امام صادق علیه السلام در قبرستان بقیع زیارتنامه امام صادق علیه السلام را می‌خواند: السلام علیک ایها امام الصادق، السلام علیک ایها الوصی الناطق و این زیارتنامه پخش زنده و به زبان‌های مختلف دنیا ترجمه می شود.
وقتی قرائت زیارت نامه تمام شد دو خانم به استقبال ایشان آمدند، یکی همسرشان و دیگری خانمی که به احمد می گفت من حافظ حدیث کسا و همنشین و محرم شما در این زمان و دوران رجعت امام صادق علیه السلام هستم. من هر دو خانم را از صدایشان شناختم. بعد از خواب بیدار شدم. جویای تعبیر خواب بودم که ساعتی بعد خوابم برد در خواب صدایی را شنیدم که به من گفت: به احمد بگو زیارت نامه ما را انتشار دهد، او ۶ سال دیگر با خانمی که حافظ حدیث کسا است ازدواج خواهدکرد.
و این هدیه انتشار زیارت نامه است. احمد و همسرانش در رجعت ما حضور پیدا می‌کنند و از کارگزاران دولت ما خواهند بود.
فردای آن روز احمد به منزلمان آمد خواب را تعریف کردم، او باور نکرد، به او گفتم:
اگر آنچه گفتم، حقیقت پیدا نکرد و این امر محقق نشد بدان که حضرت امام صادق علیه السلام مرا قبول ندارد و هر جا دیدی من مداحی می کنم، میکروفون را از دستم بگیر و بگو تو فتنه گر و خیانتکار هستی؛

به احمد گفتم، شما به خواست خدا با این خانم ازدواج خواهی کرد. تو مامور به انجام وظیفه هستی منتظر نتیجه نمان.

ان‌شاءالله به خواست خدا تو زیارت نامه را انتشار بده، خدا مهر این زن را به دل همسرت می اندازد و همسرت به خواستگاری او می رود و از خواهر به ایشان مهربان‌تر خواهد بود؛ زیرا هر دو آنها، خادم مادر ارجمند بی بی ام فروه سلام علیها هستند.

محرمانه نام خانم را به احمد گفتم؛ برای احمد باور کردنش سخت بود، به من گفت: من زن دارم و همسرم راضی نیست، هیچ زنی نمی‌تواند هوو را تحمل کند. به او گفتم که این خانم پاکدامن و حافظ حدیث کسا است خدا او را برای تو نگه می‌دارد و اجازه ازدواج با کسی را ندارد و مهمتر محبت او در دل همسرت می افتد و همسرت به خواستگاریش می‌رود.
بعد از این ماجرا احمد با کمک مشاور و مدیر پایگاه اینترنتی کاروان صادقیه آقای زینلی زیارت نامه امام صادق علیه السلام را از منابع مختلف پیدا کردند و با نسخه های مختلف در پایگاه اینترنتی کاروان صادقیه انتشار دادند .
آقای احمدی مدیر پایگاه اطلاع رسانی فیروزه کویر، زیارت نامه را هر روز در فضای مجازی انتشار دادند.

آقای زینلی پیشنهاد دادند تقویم صادقیه در ایام نوروز توزیع گردد و زیارت نامه امام صادق علیه السلام در تقویم چاپ شود، از سال ۱۳۹۶تقویم صادقیه هر ساله در مکان‌های عمومی و بین مسافرین نوروزی توزیع می گردد.

در سال ۱۳۹۶ با همکاری آقای عباسی مسئول موکب امام علی علیه‌السلام 100 هزار زیارت نامه امام صادق علیه السلام چاپ و در عمود ۱۰۹۷ این موکب، بین زائرین اربعین توزیع گردید؛ همان سال بنر زیارت نامه امام صادق علیه السلام در مقام امام صادق علیه السلام قبرستان وادی السلام نصب گردید.
اینک ؛ بعد از  چند سال به احمد گفتم آیا خواب سال ۹۵ به حقیقت پیوست؟ که من حکایت انتشار زیارت امام صادق علیه السّلام را نقل کنم، ایشان گفت: چهل روز قرائت زیارت امام صادق علیه السلام انجام بده بعد از آن، حق انتشار این حکایت را داری، من یک چله زیارت نامه امام صادق علیه السلام انجام دادم، تا اینکه در عالم رؤیا نواقص زیارت نامه برطرف گردید و به من گفتند وعده ای که به احمد داده بودیم محقق یافت و تو زیارت نامه تکمیل شده را برای احمد بخوان تا متن اصلاح شده را انتشار دهد.

و هم اکنون به اطلاع دوستان می رسانم زیارتنامه ای که هر روز در پیام رسان های فیروزه کویر و محفل مادر ارجمند گذاشته می شود مطابق با این رویایی صادقه می باشد.

 

 “برای دریافت زیارت نامه امام صادق علیه السلام بر روی تصویر دلخواه کلیک کنید.”

مطالب مشابه

دیدگاهتان را ثبت کنید