جذب کمک های مردمی موکب امام علی علیه السلام

جذب کمک های مردمی موکب امام علی علیه السلام

“موکب امام علی علیه السلام” واقع در مسیر پیاده روی اربعین (عمود ۱۰۹۷) ، اجتماعی است از همه دلدادگان و شیفتگان اباعبدالله الحسین (ع) که در این سالها بصورت خودجوش و مردمی بار پذیرایی از زوار حسینی را در کنار توده‌ها و عشایر ملت بزرگ و مهمان نواز عراق برعهده دارد.

با توجه به افزایش چشمگیر تعداد زوار از دهها هزار نفر به قریب به بیست و هفت میلیون نفر در سال گذشته و همچنین دورنمای ده ها میلیونی این اجتماع بزرگ در آینده نزدیک و همچنین افزایش بازه پذیرایی از قریب به یک هفته اربعین به حدود ۲۰ روز ، بر آن شدیم با ایجاد بستری بین المللی و بصورت تعاملی میان مردم و خدمتگذاران حسینی با موکب امام علی علیه السلام در اربعین حسینی زمینه پذیرایی و اسکان زائران اباعبدالله الحسین علیه السلام را بصورت مردمی فراهم آوریم.

این مجموعه که دارای پروانه موکب داری در اربعین حسینی است . در نظر دارد نذورات حسینی عزیزان را در زمینه پذیرایی و خدمت به زائران اباعبدالله الحسین(ع) اختصاص دهد.

جهت واریز کمک های نقدی خود میتوانید از طریق بانک صادرات به شماره حساب ۰۲۱۳۹۲۱۹۰۲۰۰۸  یا شماره کارت ۶۰۳۷۶۹۷۴۲۵۲۷۹۱۷۸ به نام موکب امام علی (ع) اقدام نمایید.

لذا ضمن تشکر از مردم ولایتمدار و دوست دار اهل بیت عصمت و طهارت ، که در سال گذشته با کمکهای مالی خود این موکب را یاری نموده اند تقاضا داریم امسال هم با کمکهای مالی خود ما را در خدمت رسانی به زائرین سیدالشهداء یاری نموده تا در ثواب خدمت به زائران امام حسین علیه السلام سهیم گردند تا با همکاری و هم فکری شما خدماتی بهتر برای زائرین امام حسین علیه السلام ارائه دهیم.

لذا برای هماهنگی بیشتر با شماره های ۰۹۱۳۳۹۳۳۸۵۴ آقای عباسی و ۰۹۱۳۳۹۳۵۰۶۱ و ۰۹۱۳۹۹۴۲۸۸۴ موکب امام علی علیه السلام تماس حاصل نمایید.

ان شاءالله قصد داریم علاوه بر خدمت به زوار امام حسین علیه السلام با همکاری انجمن محبین صادق الائمه علیه السلام غرفه محصولات فرهنگی دارالصادقیون از قبیل توزیع زیارت نامه و ادعیه به زائرین را دائر نماییم . لذا کسانی که میخواهند در اهداء زیارتنامه به زائرین از طرف خود و امواتشان سهیم شود تا این محصولات در ایام پیاده روی اربعین در کربلای معلی بین زائرین توزیع گردد.

جهت هماهنگی بیشتر میتوانید با شماره های ۰۹۱۳۳۹۲۸۳۱۷ و ۰۹۱۳۳۹۱۱۸۴۱ غرفه دارالصادقیون تماس گرفته تا در امر نشر فرهنگ اسلامی سهیم شوید .

امیدواریم که خداوند همه ما را در انجام عمل به وظیفه یاری نماید .

مطالب مشابه

43 دیدگاه

  1. سینا
    ۱۳۹۸-۰۳-۲۶ در ۱۵:۳۰ - پاسخ

    عالیه پسندیدم مطلب خوبی بود .

  2. سید مهدی حسینی
    ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ در ۱۲:۲۰ - پاسخ

    به نظر من هدف موکب ها فقط خدمت رسانی به زایرین است و باید فقط در همین جهت تلاش کرد مراسم اربعین یک انفجار فرهنگی است و نیازی به کارهای فرهنگی مانند توزیع کتاب دعا نخواهد بود