پیام تشکر فرزندان مرحوم حاج علی تقی نژاد

پیام تشکر فرزندان مرحوم حاج علی تقی نژاد

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیم
کلُّ مَنْ عَلیها فَان وَ یبقَی وَجْهُ رَبِّک ذوالجلالِ والاکرامِ

خدا را سپاس می‌گوییم که حضور فیض بخش عزیزانی که ما را در سوگ از دست دادن پدر بزرگوارمان مرحوم حاج علی تقی نژاد یاری رسانده‌اند، سبب شد تا توانستیم بر آنچه تقدیر رقم زده است، تسکین پیدا کنیم .
به حکم ادب و حق شناسی، بدین وسیله از همه عزیزان، سروران، دوستان، آشنایان، اقوام که بازماندگان را در تحمل این مصیبت یاری بخشیدند و با حضور آرامش بخش و دلسوزانه خود، مورد تفقد قرار دادند و با حضور خود مرهمی بر قلب داغدارمان بودند، صمیمانه تشکر می‌کنیم.
همچنین نظر به این که به علت تألمات روحی فراوان و کثرت بزرگواران، قادر به قدردانی حضوری و تلفنی نشده‌ایم، یک بار دیگر دست همه شما را می‌فشاریم و می‌بوسیم و دست دعا به امید اجابت به درگاه خداوند بزرگ بلند می‌کنیم وسلامتی و بهروزی همه شما را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.
بدین وسیله کمال احترام و قدردانی خود را از بذل محبت‌ها و الطاف خالصانه تمامی افرادی که در مراسم تشییع و تدفین و قرائت نماز لیله الدفن و ختم و اطلاع رسانی و ابراز همدردی در فضای مجازی و اهدا تاج گل و نصب پارچه تسلیت و … شرکت نموده‌اند، خاضعانه سپاسگزار هستیم و اذعان داریم که زبان قدردانی و شکرگزاری تمام و کمال در برابر محبت‌ها و عنایات اعزه، در فقدان قاصر است، امید است همگان مشمول عنایات خاصه ذات اقدس باری تعالی و اولیائش واقع شده باشیم.

از طرف فرزندان مرحوم حاج علی تقی نژاد

مطالب مشابه

یک دیدگاه

  1. محسن
    1401-03-13 در 19:59 - پاسخ

    خداوند رحمتشان کند

دیدگاهتان را ثبت کنید