حجاب وبیماریهای پوستی

حجاب وبیماریهای پوستی

انجمن سلامت شمال آمريکا اعلام کرد که زنان محجبه کمتر به بيماري هاي پوستي دچار مي شوند.
انجمن سلامت شمال آمريکا در تحقيقات اخير خود به طور علمي و با آمار ثابت کرد که زنان محجبه کمتر به بيماري هاي پوستي دچار مي شوند.
در اين تحقيقات که دو گروه از زنان محجبه و غير محجبه در آن شرکت داشتند در مرحله اول افرادي با شرايط جسماني، سني و مشاغل يکسان انتخاب شدند و به مدت 3 ماه در روزهاي مشخص ، مورد آزمايش هاي ويژه قرار گرفتند.
بعد از گذشت سه ماه محققان به اين نتيجه رسيدند که افراد محجبه از پوست لطيف تري برخوردارند و علايم هيچ بيماري پوستي در آنها ديده نمي شود در حالي که زنان غير محجبه با استفاده از کرم هاي ضد آفتاب سعي در حفظ سلامتي پوست خود داشتند اما اين اقدام در طولاني مدت باعث از بين رفتن پوست آنها شده بود.
بنا به گزارش اسلام آنلاين، هنگامي که پوست زنان غير محجبه به طور کامل از اثر اين کرم ها پاک مي شد، چين و چروک ها و لک هاي فراواني در پوست آنها به چشم مي خورد.
محققان اعلام کردند : از آنجا که پوست زنان مسلمان کمتر در معرض پرتوهاي فرابنفش خورشيد قرار دارد از سلامت بيشتري برخوردار است.
84 درصد مغربي ها خواهان حجاب زن هستند .
اين تحقيق که با مشارکت بيش از هزار شهروند مغربي انجام شد، اکثريت علاقمند به استفاده از حجاب اسلامي زنان بودند.
به گزارش پايگاه اينترنتي لها آنلاين ، 64 درصد شرکت کنندگان به دلايل ديني خواهان حجاب بودند در حالي که 17 درصد ديگر دلايلي غير ديني براي اين کار داشتند . در همين حال 75 درصد از شرکت کنندگان، حجاب را نشانه زن مسلمان دانستند.
اين درحالي است که 40 درصد زنان مغرب محجبه هستند. 40 درصد زنان متاهل و33 درصد دختران و زنان، محجبه هستند.
منبع: مجله راه قرآن

مطالب مشابه