نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

اول از همه بگم که این پست فقط واسه نشان دادن نماد های شیطان پرستی در این بازیست و به هیچ وجه نه به کسی میگیم این بازی رو انجام بده یا نده فقط تنها خواهشی که می تونم ازتون کنم به این بازی فقط به چشم یک بازی نگاه کنیم و جیب دشمنان خودمون را با خرید جم یا همون الماس پر نکنیم .  تمام چیزهایی که در ادامه گفته میشه با عکس قرار گرفته و خودتون هم می تونید اون ها را در محیط بازی ببینید و قضاوت کنید .

می توان بازی کلش آف کلنز رو هم مثل خیلی از بازی های دیگه ولی با خلاقیت بیشتری که سازندگان اون توی طراحی اون انجام دادن هم جز بازی های فراماسونری و شیطان پرستی دانست . هرچی بیشتر به محیط بازی بیشتر دقت کنید نمادهای مختلفی از شیطان پرستی رو میشه در اون دید که دور از چشم ما در محیط بازی جای داده شده اند .  قرار دادن این نماد ها و دیدن اون شاید برای ما موضوع ساده ای باشد ولی این سوال رو از خودتون بپرسید اگر این نمادها بی ارزش هستند چرا در محیط بازی و اون هم دور از چشم مخاطبینشون قرار دارند ؟

سطح شطرنجی بازی :

تا حالا به محیط نقشه بازیتون دقت کردید آیتم های بازی کجا قرار دارند !!! درسته روی یک سطح شطرنجی

یک سطح شطرنجی خیلی مرتب و جذاب که همه ما فکر میکنیم واسه راحت قرار دادن و مرتب کردن نقشه بازی به این شکل طراحی شده ولی واقعیت چیز دیگریست سطح شطرنجی ٬ از زمان مصر باستان در معابد مورد استفاده قرار می گرفته و بیش از آنکه جنبه ی تزئینی داشته باشد٬ دارای مفهومی رمزآلود است.امروزه٬  این نوع کفپوش یکی از نمادهای مهم فراماسونری و مکانی برای اجرای مراسم فرقه ای در کلیه ی لژهای ماسونی به شمار می رود.تشریفات ویژه ی ورود به این سازمان می بایست بر روی این سطو ح٬  که کنایه از آمیختگی زندگی انسان با خیر و شر است ٬ انجام گیرد.

تصویری از سطح شطرنجی بازی :

1

تصویری نزدیکتر از سطح شطرنجی بازی :

2

نماد خرگوش

شاید بگید که این موضوع ربطی به شیطان پرستی نداره ، بهتون حق میدم ولی به این سادگیا هم نمیشه ازش گذشت اگه عمیقتر به تصویر نگاه کنید متوجه تفاوت رنگهایی در سطح شطرنجی بازی میشید به تصویر زیر دقت کنید البته رنگها خیلی نزدیک به هم هست ولی با یکم دقت میشه تفاوت رو حس کرد .

3

حالا به تصویر کلی این تفاوت ها دقت کنید البته یکم با رنگ عکس بازی کردم شاید بهتر دیده بشه:

4

فکر کنم متوجه تصویر خرگوش در پس زمینه شطرنجی بازی شدید باید بگم که خرگوش یکی دیگر از نماد های شیطانپرستی محسوب میشه که خرگوش در فراماسونری نشان رابطه ی نزدیک با یک دیگر است و برای خرگوش فرق نمیکنه که با مونث باشد یامذکر باشد و باهردو نزدیکی میکند ودر ماسون خرگوشی که چشم چپش معلوم باشه نشان همجنس بازی است.

نماد بز یا قوچی به نام بافومت

اگر به گوشه بالای سطح شطرنجی بازیتون بندازید متوجه یکی دیگر از علایم شیطان پرستی به شکل بز یا قوچی به نام بافومت میشید .بافوت یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستیت که در عرفان کابالا«عرفان یهودی» اهمیت خاصی دارد این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.

5

نماد مار

در بالای نماد قبلی باز هم یک نماد دیگر از شیطانپرتی یعنی مار رو میشه دید که می توان گفت مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. حتی این نماد رو می توان روی دلار هم دید که بیشتر به مار امو (OMO) معروف است .

6

نماد جغد فراماسون

بازهم یک نماد ترکیبی در بالای محیط بازی و اینبار جفد فراماسون ، همونطور که توی تصویر میبینید در قسمت بالایی یک جغد قرار دارد قسمت سایه محدوده سر جغد رو نشون میده که به صورت نیمی از سر جغد آمده و قسمت قهوه ای رنگ نوک جغد و دو دایره ریز و تیره چشم اون رو تشکیل میده و فضای سبز پایین هم با حالت هایی که میبنید بدن و بال و پای جغد رو کامل میکنن و اینکه باید بگم که جغد یکی از حیوانات مقدس فراماسون هاست ، گردن جغد 360 درجه میچرخه به این نشانه است که ما برهمه جا مشرف هستیم.و یکی دیگه از خصوصیات اینه که جغد شب بیداره ومنظرشون اینه که وقتی شما خوابین ما بیداریم و در حال برنامه ریزی هستیم. و یه چیز مهم دیگه اینه که خدای ملوخ را با جغد نشان میدهند.

7

نماد ستاره شش پر

با دقت به نماد الماس یا همون جم بازی کلش میشه یکی دیگه از نماد های فراماسونری و یهودیت رو دید، نماد ستاره 6 پر در دل یک الماس سبز و زیبای شش گوشه که روزانه میلیون ها دلار رو به حساب فراماسون های پشت پرده ی این بازی میریزه جالبش اینجاست که با زبون بی زبونی خودشون هم دارن میگن که این پول داره کجا میره …

8

ستاره شش پر یکی از مهمترین نمادهای یهودیت فراماسونری و شیطان پرستان این نماد دارای دو مثلث رو به بالا و رو به پایین است مثلث رو به بالا نماد مرد و قدرت و مثلث رو به پایین نماد زن و تعادل بود و شبیه به رحم زن است و ترکیب این دو مثلث نماد تعادل و توراون است و نماد اصول کابالا است اگر دوستان دقت کنند هر دینی دارای اصول است مثلا در دین اسلام توحید معاد و نبوت سه اصل اساسی است اما در کابالا دو اصل وجود دارد تعادل و توازون یعنی همه چیز از تعادل و توازون تشکیل شده به عبارت ساده تر خدایی وجود ندارد این نظریه کفر امیز اصول کابالا است و ستاره شش پر نماد ان است اکثر نماد های تعادلی کفر امیز بود مثل سیاه و سفید و مرد و زن یا نر و ماده این ستاره دارای شش مثلث شش ضلع و شش زاویه است که میشود ۶۶۶ یا همان عدد ابلیس که در قاعده اهرام ثلاثه هم ۶۶۶ وجود دارد همچنین این ستاره یکی از مهمترین نماد های شیطان پرستان بوده و این نماد را یکی از قویترین نماد های خود میدانند .

نماد شاخ شیطان

با نگاه به سربازخانه اکسیری کلش و بعد از به پایان رساندن 10 سطح این ساختمان به آخرین سرباز اکسیری یعنی پکا دست پیدا خواهید کرد سربازی با دو شاخ عجیب روی سر اون با لبه های نورانی ، علاوه بر اون شکل سرباز خونه هم به شکل این سرباز تغییر پیدا میکنه و سر این سرباز روی سرباز خونه قرار میگیره چیزی که توی 9 سطح قبلی به این شکل نبوده است که میشه گفت همان نماد شاخ شیطان است که با پایان دادن به این ساختمان اون رو در بالای سرباز خونه میشه دید .

اگر به شاخ ها دقت کنید متوجه قسمت های رنگی نوک شاخ ها و یه شکاف نور در میان سر پکا خواهید شد که از دیگر علامات شیطان‌پرستی این شاخ ها می‌توان به منعکس شدن نور از «تک چشم» نام برد که خود یک علامت فراماسونری است . متاسفانه از این نماد بر روی برج ساعت در شهر مکه هم استفاده شده که توی تصویر زیر اون رو میبینید .

910

علاوه بر موارد بالا خود سرباز پکا شبیه به نماد خدای ملوخ (مالکوم) طراحی شده است و تنها نیرویی هست که شما می تونید مجسمه اون رو با استفاده از گلد در بازی از لول 75 اکانت خودتون اون رو توی نقشه بازیتون قرار بدید .

11

اگر به مپ های سینگل پلی بازی مراجه کنید باز هم نماد شاخ شیطان می تونید مشاهده کنید:

12

چشم شیطان یا چشم جهان بین

در ادامه نماد های شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز این بار میشه به چشم جهان بین یا چشم شیطان اشاره کرد که به شدت از این نماد در بازی استفاده شده و یکی از نماد های مهم در فراماسون و شیطان پرستی به حساب میاد .

تصویری از محیط سینگل پلی بازی :

13

این تک چشم نماد پول رایج آمریکا(دلار) بسیاری از شرکت های سرمایه داری و آرم کالاها و… می باشد . فراماسون ها طبق اساسنامه خود بایستی طی ۲۰ سال آینده تمامی شهرهای بزرگ دنیا را مملو از نمادهای فراماسونی همچون چشم جهان بین ، هرم ، ابلیسک (مشترک بین فراماسون ها و شیطان پرستان) و …  نموده به طوریکه ذهن و چشم مخاطبان کشورهای مختلف را برای پذیرش عقائد فراماسونری در تمامی شئونات زندگی در آینده عادت دهند. متاسفانه این نماد در قالب معماری به بسیاری از کشورها از جمله ایران نیز نفوذ کرده است.

آنها معتقدند که اين چشم لوسيفر(شيطان) است و کسي که قدرت کنترل آن را دارد بر تمام دارايي ها حکومت مي کند. اين علامت در پيشگويي ها به کار ميرود. جادوها، نفرين ها، کنترل هاي روحي و تمامي انحرافات تحت اين علامت کار ميکنند. اين علامت روشنفکران است . به پول رايج ايالات متحده نگاهي بيندازيد، راس هرم یک چشم قرار دارد که دور آن روشنایی خاصی قرار گرفته است . طبق روایات ائمه معصومین (ع) این جریان (فراماسون ها) همان دجال یک چشم است که اين علامت اساس نظم نوين جهاني را در معاصر تشکیل داده است. از لحاظ فلسفی انسان دو دیدگاه (چشم) دارد . یکی دیدگاه معنوی و یک دیدگاه مادی . در حقیقت فراماسون ها به یک دیدگاه (چشم) اعتقاد دارند و آنهم دیدگاه (چشم) مادی (سرمایه داری) است . و معنویت (دین) در عقائد فراماسون ها یا بهتر بگوییم لیبرالیست ها حذف شده و معنای حقیقی چشم جهان بین نیز همین است. چشم (جهان) بین ، یعنی دنیا را با چشم ما(مادی) ببینید!!

1415

دو ستون فراماسون ها یا عدد محبوب فراماسون ها 11

اینفرنو یکی دیگر از ساختمان های بازی کلش آف کلنز است که کاملا با نماد های فراماسونی عجین شده است. این ساختمان رو در سطح 10 تاون هال میشه ساخت که تعداد اونها 2 تا هستش که به عنوان ستون های فراماسونی در نقشه بازی  شما جای خوش می کنن آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .
در تصویر زیر حتی نماد چشم شیطان یا همون چشم جهان بین رو بر روی ستون ها مشاهده می کنید که نوری از اون منعکس میشه :

1617

نمایش عدد 11 با اینفرنو

18

نماد گونیا و پرگار فراماسون

با نگاهی به یکی دیگر از ساختمان های کلش میشه نماد دیگری از فراماسون ها یعنی گونیا و پرگار رو دید که در طراحی ایکس بو از اون استفاده شده است باید گفت یکی از مهمترین نماد های فراماسونری گونیا و پرگار است که ابزار یک ماسون یا معمار است زیرا فقط با گونیا و پرگار است که شما میتوانید مستطیل طلایی را رسم کنید .

19

 

مطالب مشابه

52 دیدگاه

 1. بي نام
  1395-04-29 در 19:27 - پاسخ

  با سلام من اصلا نظرات شمارو قبول ندارم و معتقد ام اين طراحي ها در بازي به صورت اتفاقي چيده شده و نميشه گردن بازي انداخت و با عوض كردن رنگ مايه گوشي علامت خرگوش دراورد.

  • حسین
   1398-05-13 در 12:40 - پاسخ

   با سلام
   وقت بخیر

   اگر در اول پست توجه کرده باشید،این پست برای این نیست که شما این بازی رو ول کنید.
   خدایی میدونم چون خودم هم بازی میکردم ولی بعد خواندن این پست و فیلم بازی شیطانی کلش آف کلنز ✧ استاد رائفی پور پاکش کردم.
   نظر شما منطقی نیست که همچین شرکت بزرگی همچون سوپر سل این همه نماد رو اتفاقی قرار بده.

   حداقل حداقل حداقل باید بگیم که 50% درست و 50% اشتباهه.

   ما نباید به خاطر آون 50% درست ناخداگاه خودمون خراب کنیم.

   تازه اونها اینقدرا هم خنگ نیستند که بیان نماد رو جلوی ما قرار بدن تا ببینیم برای آونها این مهمه که رو ناخداگاه ما اثر داشته باشه همین.

   این نظر من هست و من هیچ وقت نظرات خودم را به هیچ کس تحمیل نمیکنم.

   قضاوت با شما

  • بدون نام
   1398-08-13 در 22:01 - پاسخ

   اقا تو اپدیت کلش همه اینها حذف شده (بغیر جم و مجسمه پکا )

   • ع.ر.ف.ر
    1399-03-07 در 20:16 - پاسخ

    میتونی دو جدیدترین آپدیت ها هم اینارو مشاهده کنید تازه من خودم نشان های کلش رویال رو هم در آوردم می خواهم یه سایت رو پیدا کنم تا به مردم اطلاع بدن

 2. همتا
  1396-02-01 در 15:20 - پاسخ

  بابا چیزای الکیو ب هم ربط ندیددددد مگه بیکاره سازنده

  • Rdbbfdvg
   1398-05-06 در 16:08 - پاسخ

   اره واقعا

  • حسین
   1398-05-13 در 12:43 - پاسخ

   سلام

   برادر مسئله بیکاری نیست
   مسئله این است که از طریق جم درآمد به دست میارن و از آونجا به خاطر همین نماد ها از صهیونیست ها پول در میارن
   یا یک احتمال دیگر وجود دارد که خودشان به خاطر اعتقادشان این کار ها را انجام میدن

   با آرزوی موفقیت

  • دزابدتینن
   1399-03-07 در 20:17 - پاسخ

   اره اگه تو هم حامیت صهیونیست بود بیکار بودی

 3. بينام
  1396-04-24 در 12:06 - پاسخ

  اخه جالبه همه يه بازي نمتد شيطان پرستي دارد يعني اگ يه مسلمون بازي بسازه بازم شما ازش ايراد ميگيره

 4. مهاجرت
  1396-05-08 در 12:28 - پاسخ

  سلام.وبسایت زیبایی دارید.دستتون درد نکنه

 5. مهتاب
  1396-12-23 در 14:12 - پاسخ

  ممنون از سایت و توضیحات خوبتون،و دوستان همه این نماد ها و همچنین هدف سازندگان این بازی همه و همش روشنه…گاهی اوقات یه چیزایی مثل خوره به جونمون افتاده و خودمون خبر نداریم و حواسمون نیست….!کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنید و همه چیز غیر از این بازی رو ببینید. اسراییلی ها و شیطان پرستا کاراشون خیلی برنامه ریزی شده هست،حواسمونو جمع کنیم. اروپایی ها (و انگلیس و امریکا هم باشن فکر کنم)قبلا به اسراییلی ها میگفتن موش کثیف ولی حالا (میگن موش.اینرو مطمئن نیستم خودتون برید ببینید)حالا یه نگاهی به برنامه کودک و فیلم هایی توش موش دارن بندازیم، ساده ترینش موش و گربه یا همون تام و جری! ما عقده به دلمون موند این گربه یه بار موشورو بگیره،ولی نشد که نشد! حالا دیگه خودتون تا ته اهداف این برنامه برید….. حالا این یکیش بود چندتا از حرفایی که زدم رو از حرفای استاد رائفی پور بود ممکنه من اشتباه گفته باشم چیزی رو برین ببینید خودتون بهتر هم میفهمید.باتشکر

 6. شاهین
  1397-06-03 در 20:06 - پاسخ

  حقتونه باید هو اینقد جلزوولز کنین اولندش که دارین دروغ میگین واین چیزاوجودنداره اگه داشته باشه هم باافتخاربازی میکنیم تا شما بسوزین از عمدهم شده باشه بازم بازی میکنیم واز این به بعد به همه دوستامم پیشنهاد میدن که این بازی رو دانلود کنن وتااخر دمبال کنن

  • Bdbcj f
   1398-05-06 در 16:06 - پاسخ

   واقعا

  • حسین
   1398-05-13 در 12:54 - پاسخ

   با سلام
   وقت بخیر

   داداش اگر این حرف ها رو از سر لج و لجبازی میگید که باید بگم که اونها رو شاد کردی و از این ور داری به ضرر خودت عمل میکنی و برای هیچ کس مهم نیست که تو بازی کنی یا نکنی
   غیر از این باید بگم که اونها در این بازی تمام اصول اعتیاد رو رعایت کردن که بازیکن اینجوری به معتادی بیفته
   یک عقل سلیم اینو میگه که حداقل ۵۰% درسته و ۵۰% اشتباهه.
   ما نباید به خاطر آون ۵۰% درست ناخداگاه خودمون خراب کنیم.

   اگر باز کار داشتی من حاضرم با شما مناظره کنم.

  • Alireza
   1399-02-12 در 01:10 - پاسخ

   اقا تو انقدر بازی کن تا جونت در بیاد اینا که واسه خودشون نمیگن واسه تو دارن میگن

 7. یه نظر دهنده
  1397-08-08 در 12:34 - پاسخ

  آقا بس کنین دیگه ، هر بازی ای که امریکا و فنلاند و … ساخته باشه شیطانیه هر بازی ایران ساخته باشه خوبه!بابا یه مدت هم مد شده بود میگفتم بری لول پونصد باید واس ادامه بازی …. یه کتابی و که برای اینکه بهش بی احترامی نشه اسمشو ننوشتم و خدایی نکرده اتیش بزنین ، الان من خودم شاید باورتون نشه ولی لولم پونصده و بازی هیچی ازم نخواسته!!!الکی بازی مردمو به شیطان پرستی ربط ندین …الان من خودم یه بازی ایرانی دان کردم که به صورت واضح علامت های شیطان پرستی توشه . هر کی گفت دروغ میگم بگه اسمشو بهش بدم

  • Bdbcj f
   1398-05-06 در 16:04 - پاسخ

   ای دمت گرم یه حرف درست زدی

  • حسین
   1398-05-13 در 13:00 - پاسخ

   سلام

   منظور این نیست که هر وقت بازی آمریکایی یا اینطوری ببین یعنی باید بد باشه
   منظور این است که هیچ دشمنی نمیاد برای تو کار خوبی انجام بده اینو همه قبول دارن

   اینم درسته که ممکنه دشمنای داخل کشور یک بازی اینشکلی بسازن یک امر کاملا عادی هست

   حرف من این هست که ما نباید ناخداگاه همون رو دو دستی بدیم دست دشمن هر کاری خواستن انجام بدن.

   با آرزوی موفقیت

 8. علی
  1398-04-11 در 07:18 - پاسخ

  مشخصن سازندگان این بازی فراماسون ها هستن ولی از نظر من پشت این بازی افرادی سرمایه دار قرار دارن که هم اهداف مالی رو با این بازی پیش میبرن هم اهداف سیاسی

 9. siavash
  1398-04-14 در 15:17 - پاسخ

  سلام اینکه بازیرو از بالا کنترل میکنی یعنی کاربر رو جای خدا گزاشتن واینکه بازیرو بادو کارگر یعنی ادم و حوا شروع میکنی جنبه شیطانی داره

  • Rdbbfdvg
   1398-05-06 در 16:02 - پاسخ

   احمق همه ی بازی های استراتژیک اینطورین اگه قرار چیزی که تو میگی درست باشه که یه دسته از بازی های دنیا مال شیطان پرست هاست،در ضمن تو می تونی تضمین کنی که خدا تو اسمون؟اخه احمق کی گفته خدا تو اسمون تازه اینکه ما از بالا می بینیم دلیل نمی شه که ما توی اسمونیم،ما فقط یه محدوده رو کنترل می کنیم اگه اینطوری باشه بازی هایی که با دوربین سوم شخص هستن هم شیطان پرستی مثل خیلی از بازی های محبوب دنیا مثل ویچر 3 جی تی ای وی رد دد رد مپشن فاینال فانتزی اسلیمینگ داگز

 10. m.p.a
  1398-05-13 در 00:36 - پاسخ

  آقا ول کنید تر خدا اصن این کلش باشه چرا براول استارز که تازه اومدا از این نماد ها نداره هر بازی خارجی رو میگید شیطانی

 11. حسین
  1398-05-13 در 13:03 - پاسخ

  سلام
  خسته نباشید

  دستتون درد نکنه واقعا مفید فایده بود

  پیشنهاد میکنم به همراه این پست این فیلم را هم مشاهده کنید: yon.ir/wdxdU

  متشکرم

 12. دانیال دوستی
  1398-05-20 در 14:49 - پاسخ

  با سلام ازتون ممنونم که این مسائل رو در اختیار ما گذاشتین و دوست دارم یه دل گرمی بهتون بدم که ازراهی که میرین برنگردید نمی خوام شعار بدم ولی مرگ بر شیطان.

 13. پارسا
  1398-05-26 در 10:31 - پاسخ

  به نظرم اگه نیتت برای بازی کردن کلش شیطان پرستی هست بهتره بازی نکنی ولی اگه از دیدگاه یک بازی بهش نگاه کنی ونیتت سرگرم کردن خودت باشه این خوبه

 14. ممد
  1398-06-02 در 20:30 - پاسخ

  با وول کنید تو رو خدا الان فردا دوستان انقلابیتون اینم فیلتر میکنن
  اصلا باشه همه چیز خارجیا و امریکایی ها بد و همه چیز ایرانیها خوب
  من فقط موندم چرا اگر بدن بچه های مسئولین کشور شیش تا شیشتا تو امریکا چتر باز کردن
  البته من موافق جم نخریدن هستم اونم باز نه به دلیل اینکه پول تو جیب امریکا نره چون اونها انقدر ثروت دارن و عقل استفاده ازشو که نیازی به این دوزار ندارن به این دلیل که خرج کردن اصلا عقلانی نیس مگر پول اضافی و باد اورده باشه
  بعدشم اصلا اگرم این نماد ها درست باشه که درسته تقریبا شاید عقاید شخصیه بازی ساز ها هستش که اونم باز اشکال نداره دلش میخاد بزاره
  چاقو زیر گردنمون نزاشتن که حتما بازی کنیم
  امیدوارم روزی بشه که دست از این خیالبافی های توطئه بکشیم و به فکر چیزهای مهم تر مملکتمون باشیم نه که هر اتفاقی که میفته اونو به خارجیا ربط بدیم این میشه پاک کردن صورت مسئله که مسئولینمون توش استادن
  البته بازم به نظر شخصیتون احترام میزارم و برام ارزشمنده
  امیدوارم ناراحت نشید از نظر شخصی بنده
  🌹😘

 15. Benyamin
  1398-06-05 در 05:00 - پاسخ

  منم باهمه اینایی که میگیددرست حرفتون قشنگ بودولی شما زیادی فلفلشو زیاد کردین یعنی چون این نمادارو پیداکردین خیلی هنرکردین من تاامروزنمیدونستم این نمادارو دارکه شمادارین میگین من بخاطرقشنگی بازی این بازیو بازیمیکردم بله ولی کسی که بیکارباشه مثله من ازصبح تاشب وشب تاصبح این بازیوبازی میکنه ومیگین یهچشم دارن اونم چشم اقتصادی وسرمایه یعنی نماداجنه هاهم حساب بانکی دارن خودمون خبرنداریم این حرفارومیگم نه که بخاطر اینکه من بخوام ازاونا یاازشما دفاع کنم من این حرفاروزدم چون یه چیزالکی دراوردین وقرارنیست همه چیوثابت کنیدیعنی چون طرف مقابلمون اسراییله نبایداین بتزیو نصب کنیمگوربابایه اسراییل اسراییل درسکن ولی این نمادها وحرفایی که میزنید همش مضخرفه من خودم قاری قرانم ویه نمازخون سروقت ولی دلیلی نیست که این بازی بیادزندگیم یادینمو عوض کنه من مسلمونم وبخدایه خودم ایمان دارم بعدش پیغمبرام وامامانم وهیچیزم نمیتونه منوازراه بدرکنه چون که خدارودارم وهزاربارشکر میکنم که مسلمون هستم ومنظورمن این نیست که تمام دینها بدن نه اصلا فقط افتخارمیکنم که یه مسلمون واقعی هستم وشمارو به امیدخدامیذارم وانشاالله شماهم هی گیربیخوددیگه نگیرین

 16. Negin
  1398-06-22 در 22:54 - پاسخ

  😂😂ینی شما نمیگفتید هیچ کس نمیدونست..شاید بقیه فقط دنبال بازی و لذت بردن باشن ولی این افکار شماعه که برای هرچیزی تو این دنیا هزاران تفاسیر داره از بازی لذت ببرید یه بازی کسیو از راه بدر نمیکنه پس انقد شلوغش نکنین

 17. لاتاری
  1398-06-26 در 12:17 - پاسخ

  به نظر من همه این چیز ها الکیه یا اگر هم واقعی باشه چه ربطی به ما داره ما فقط بازی میکنیم و هیچ تاثیری بر روی ما نداره

 18. شایان
  1398-06-31 در 10:49 - پاسخ

  همه حرف هایی که شما زدین دست، چرا ایران خودش یه بازی درست و حسابی مثل کلش یا gta نمیسازه که جوونا وقتشونو با این بازی ها پر نکنن؟؟ یعنی از دستشون بر نمیاد؟! نه بر میاد،خوبم بر میاد ولی نمیسازن چون فقط دنبال منافع خودشونن نه مردم،نه جوونا…

 19. ساسی
  1398-07-12 در 11:12 - پاسخ

  اگه یه خورده عقل باشه نه این چیز ها تاثیر رو آدم داره ، نه آدم میره دنبال این نماد ها…
  اگه بخواید دقت کنید ، تو بازی های ایرانی تون هم از این چیز ها هست

 20. محمدرضا
  1398-07-13 در 21:50 - پاسخ

  الکی بابا من لول ۱۲۰هستم و سه سال بازی میکنم …..اخه چه دلیلی داره بازی را شیطانی کنن میگید برای نابودی ما میکنن پس چرا نصف بیشتر مردم خودشون بازی میکنن حالا میگیم دلیل شیطانی کردنشین چیه

 21. مهدی
  1398-07-30 در 00:08 - پاسخ

  خیلی ممنون از سایت خوبتون واقعا که گل کاشتین

 22. Amir
  1398-08-04 در 23:53 - پاسخ

  راست میگه سازند اش کاملا معلوم بود شیطانی بود منم همین نشانه ها داخل بازی دیدم

 23. King
  1398-08-20 در 22:45 - پاسخ

  با عرض سلام و خسته نباشید.
  آقا اصلا هرچی شما میگید درست ، یعنی هر که این بازی رو انجام بده شیطان پرسته .
  والا من چند ساله بازی میکنم ولی نه شیطان پرست شدم ، نه اصلا دقتی میکنم رو این نمادها.
  حالا فرض اینکه دنیامون پر بشه از این نمادها ،چه فرقی به حال ما میکنه آخه.
  شما تا یه چند ضلعی یا یه شکلی رو میبینید ، برای خودتون تفسیرش میکنید و چندتا خط میندازید توش میگید این نماد شیطان پرستی و صهیونیسته .
  شما دوست دارید مردم پولاشون رو خرج شرکت های خارجی نکنن و بریزن تو جیب یه مشت فاسد ایرانی ، که اونا هم پولو بردارن و برن تو بهترین کشورها و عشق و حال کنن و به ریش ما بخندند.
  بس کنید خواهشا در مورد قضاوت نادرست بقیه دنیا و بگید اونا آدم های بدی هستن و ما خوبیم.

  • Just God
   1398-11-02 در 02:16 - پاسخ

   با سلام ضمن تشکر از سازنده عزیز. به نظر من اونی ک ایمانش قویه با هیچی نمیشه کمش کرد فقط اون انسانهایی که برای خرید جم و اینا پول واقعیشونو میدن ک ابله ترینن و اونایی ک از صبح تاشب وقتشونو با این بازی میگذرونن ک بدبخت ترینن. بازی جذاب و سرگرم کننده ای هستش اما قرار نیست از حد خودموندبگذریم بهتره یکم روشن فکر باشیم.

 24. مهدی
  1398-09-14 در 10:45 - پاسخ

  اخه اگه شما عقل داشتین میفهمیدین که این بازی مال غربه ولی چون فک میکنین حرف حرف خودتونه زیر بار نمیرین اخه این همه اشکاری دیگه چی میخاین واقعا نمیدونم چی بگم برین تو سینگل گیم قسمت جن هاش مرحله اول قشنگ دور تا دور نقشه رو نگاه کنین متوجه میشین

 25. Arash
  1398-10-12 در 23:29 - پاسخ

  اصلا هم این طور نیست و این نماد مار ، تک چشم روی خمپاره انداز،شکل شاخ پکا ، نماد کشور اسرائیل روی جم هاش و….. هیچ کدوم تو بازی کلش نیست.😐😐

 26. محمد رضا
  1398-11-02 در 15:56 - پاسخ

  با سلام
  شماهایی که میگید ما کاری به اون علامت ها نداریم و فقط بازی میکنیم،برید دو تا مقاله درباره ناخودآگاه بخونید میفهمید قضیه چیه.تأثیراتی که این بازی روی ناخود آگاه میزاره باعث میشه اگه دجال اومد با کمی تبلیغ از اون پیروی کنید

 27. مهدی
  1398-12-08 در 00:10 - پاسخ

  پس کی میخاین از خواب غفلت بیدار شین؟این همه نشونه پس چرا عبرت نمیگیرین؟خداوند در سوره اسرا ایه ۳۶ میفرمایند از انچه که به ان علم نداری پیروی نکن،زیرا تمام اجزای بدنت بازخواست خواهند شد.
  اونوقت شما این همه دلیلو مدرک براتون میارن بازم خودتونو میزنین به کوچه علی چپ؟
  خیلی جالبه ها!فکر کنم دشمنان موفق شدند که ذهنتونو تصرف کنن.
  من خودم چهار سال تموم عمرمو گذاشتم پاش ولی فهمیدم چه اهداف کثیفی پشتشه پاکش کردم.
  تا دیر نشده شما هم پاکش کنین.واسه وقتی که براش هدر داده اید مورد بازخواست خداوند قرار میگیرید.
  باخودتون فکر کردین میخاین جواب خدارو چی بدین؟

 28. چیپل
  1398-12-10 در 00:31 - پاسخ

  مثبت و منفی
  من ماسون ها رو ستایش میکنم چون برنامه دارن و اونچه از نظرات مشخصه موفق هم بودن
  و تمامی دیکتاتوری ها و دیکتاتور های به ظاهر دموکرات هم بازیچه ی دست اون ها هستند
  حتی اکثر مهره ها نمیدونند که مهره هستند
  بیماری ها و جنگ ها و تمام اپیدمی های جهانی حاصل برنامه ریزی همین افراد هست
  که ریشه ای بیش از تشکیل نام ماسون داره
  اون ها برای ما تکنولوژی و رفاه بوجود اوردن
  اون ها دنیا های جذابی مثل فیلم ها و مستند ها و … رو برامون خلق کردند (اکثریت فراگیر)
  دفاع بد از حمله بد تر
  یا اینکه بگیم ازینا خرید نکنید چون قوی تر میشن
  به اضای پرداخت هزینه ی وبسایتتون هم قوی تر شدند
  و اینکه نمیتونید از اتفاقی که خواهد افتاد جلوگیری کرد بلکه باید تفکر کرد چطور میشه آماده شد

 29. علی محمد
  1399-01-06 در 16:25 - پاسخ

  دوستان شیطون تمامه دوران رو دیده و تجربیات زیادی تو این مدت جمع کرده اون پای منبر تمام پیامبران بوده و خوب بلده ما رو به سمت اهدافش هدا کنه اون می‌ره سراغ اونایی که قدرت کاذبشون زیاده مثل همین صهیونیست ها تا با ساختن یه سری چیزا به سمتشون بریم . صهیونیست حتی اون برجی که برای رمی جمره بود (آبلیسک بوده) رو خراب کرد تا شیطون سنگ نخوره در صورتی که اونا دارن جهان رو پر از برج آبلیسک میکنن
  اما همین یدونه که به ضررشون بود رو خراب کردن پس تو رو خدا به هوش بیایم تا باهم و توکل به خدا از این توطئه‌ بگذریم . . .. بیایید مسلمون باشیم نه مسلمون زاده

 30. ناشناس
  1399-02-07 در 16:02 - پاسخ

  آقا این چه وضعشه واقعا.چرا نماد جم باید شیطان پرستانه باشه؟ چرا دست از این اهداف مزخرف بر نمی دارید؟توی آپدیت های جدید کلش آف کلنز هیچکدوم از اینا نمونده.چرا یک صفحه‌ی شطرنجی که فقط برای رفاه ما ساخته شده شیطانی باشه؟پس ما روی سفحه‌ی مثلثی بازی کنیم؟ که بازم از خودتون در میاوردین که دو تا مثلث میشه یه مربع و این شیطان پرستیه! آخه چرا نمیزارین آدم دو دقیقه تو عالم خیال حال کنه؟

 31. کسری
  1399-03-16 در 23:44 - پاسخ

  بنظر من این ها راست آقای محمد رضا کاملا درست میگه تورو خدا دل به این کلش ندین من خودم یه اکانت لول۲۲۰ داشتم تاونهال ۱۳ مکس رهبر کلن ۲۴ ولی پاک کردم دل به این کارا ندید همش علامت شیطان پرستیه خجالت بکشید واقعا فقط همین

  • یه‌ پاره‌ از‌ دست‌ حرفای‌ یه‌ نفر‌ تو‌ سایت
   1399-03-20 در 01:35 - پاسخ

   خودت‌ حسابی‌ بازی‌ کردی‌ تا‌ تهش‌ رفتی‌ بعد‌ خسته‌ شدی‌ پاکش‌ کردی‌ حالا‌ یادت‌ افتاده‌ که‌ فلانی‌ میگه‌ شیطانیه‌ و‌ توش‌ علامت‌ شیطانی‌ داره‌ زحمت‌ کشیده‌ دل‌ کندی‌ توروخدا‌ دل‌ نمیکنی😂😂😂😂 دو‌ کامل‌ پاک‌ نشده‌ تو‌ حساب‌ گوگل‌ جاش‌ امنه‌ اگه‌ اینجوریه‌ منم‌ فکنم‌ یه‌ بیست‌ سیباری‌ دل‌ کندم‌ ولی‌ نمیدونم‌ چرا‌ دوباره‌ می چسبه🤔🤔🤔😂😂😂😂 منو‌ نخندون‌ با‌ حرفایی‌ که‌ تو‌ زدی‌ دارم‌ ایجا‌ جر‌ می‌ خورم‌ اصلا‌ سوپر‌ سل‌ نمیدنم‌ چرا‌ تونست‌ از‌ تو‌ دل‌ بکنه‌ عجیب‌ 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 32. ناشناس
  1399-03-20 در 01:21 - پاسخ

  من‌ عکسای‌ بالا‌ رو‌ دیدم‌ نماد‌ هایی‌ که‌ تو‌ گوشه‌ زمین‌ هست‌ با‌ گوشه‌ زمینه‌ بازی‌ خودم‌ مقایسه‌ کردم‌ هیچ‌ نمادی‌ وجود‌ نداشت‌ اون‌ نمادم‌ مجسمه‌ پکا‌ هست‌ یکی‌ از‌ قوی‌ ترین‌ سربازا‌ حتی‌ اون‌ چوب‌ با‌ شاخ‌ برای‌ ترسناک‌ تر‌ کردن‌ بازیه‌ و‌ زمینی که‌ توش‌ مجسمه‌ شاخ‌ زمین‌ گابلین‌ هاست‌ و‌ تو‌‌ ی‌ فیلما‌ هم‌ تو‌ خونه‌ گابلین‌ ها‌ از‌ اسکلت‌ و‌ جمجمه‌ و‌ شاخ‌ های‌ شکسته‌ برای‌ تزیین‌ خونه‌ اونا‌ استفاده‌ میشود‌ و‌ من‌ فیلم‌ های‌ زیادی‌ در‌ رابطه‌ با‌ جا‌ هایی‌‌ که‌ شیطان‌ پرستا‌ اون‌ جا‌ کار‌ های‌ خود‌ رو‌ انجام‌ میدادم‌ دیدم‌ ولی‌ هیچ‌ زمین‌ شطرنجی‌ یادم‌ نمیاد‌ اون‌ نقطه‌ ای‌ که‌ در‌ وسط‌ مپ‌ قرار‌ داره‌ نمیدون‌ چیه‌ تنها‌ چیزی‌ که‌ فکر‌ میکنم‌ باشه‌ برای‌ جاگذاری‌ بهتره تانه‌ همین‌ قطعا‌ شیطان‌ پرستی‌ تو‌ کشور‌ خودشونم‌ یه‌ انگ و‌ یه‌ شرکت‌ بزرگ‌ بازی‌ سازی‌ نمیاد‌ با‌ گذشتن‌ چند‌ تا‌ علامت‌ خودشو‌ خراب‌ کنه‌ یا‌ این‌ علامتارو‌ تو‌ تمام‌ بازی‌ هاش‌ قرار‌ میداد‌ نه‌ فقط تو‌ کلش‌ اف‌ کلنز

 33. محمد
  1399-03-29 در 22:58 - پاسخ

  بچه ها من همه نظراتتان را خواندم همه درسته ولی من متمعنم اینا اتفاقی نیست و منظور سوپر سل از این علامت هارا نمیدانم همه علامتا از نظر من درسته به غیر از چند تا ان شاخ پکا و چشم دراگ و از تان نه چون شبیه کعبه و مپش که خرگوش و نماد جنس بازیه و خمپاره انداز وتوپاش که عکس چشم دارند خیلی بدم میاد و اگه میشد برای سوپر سل اینارو نوشت مینوشتم تا یکم متحول بشه و بازی را درست کنند ولی خیلی علامتارو برداشتند مثل تبر والکری بز کنار صفحه……ووواگه کسی میدانه چگونه میشود به سوپر سل پیام فرستاد لطفا بگه با سپاس

 34. طاها
  1399-04-07 در 23:56 - پاسخ

  دوستان اونایی که میگن به صورت اتفاقی چیده شده و … باید بگم که سازنده بازی کلش اف کلنز قرآن رو اتش زده منم یه مدتی چون بازی بود معتادش شده بودم و هر چی درباره ی شیطون پرستی بیازی بود فکر میکردم الکیه ولی وقتی که سازنده بازی قران رو اتش زده چه انتظاری دارید؟ حالا هم اگه میخواید بازی کنید اینو یادتون باشه که دین ما از همه چی مهمتره .

 35. لااله الاالله محمدرسول الله
  1399-04-25 در 03:56 - پاسخ

  کاملا درسته اخه ب چی میگین اتفاقی اینم همش دلیل ومدرک یابازم قضیه نوشابه کوکاکولاوپیپسی هم میخاهیدانکارکنیددرود برهرچی اسلام به امیدنابودی چشم اتش پرستا واسلام هراسا

 36. رهگذر
  1399-04-30 در 21:40 - پاسخ

  چقد میخواین شایعه برای این بازی درست کنین خسته نشدین از این کاراتون والا تا چند وقت پیش هم میگفتن ک تو مرحله آخر سینگل پلی باید قران رو اتیش بزنیم و ما تا این مرحله هم رفتیم و خبری نبود . درضمن این نشانه هایی که شما دارین میگین رو توی پس زمینه بازی های استراتژی ایرانی هم اگه بگردین میتونین پیدا کنین . یه چیز دیگه هم هست اینفرنو ها رو که به عنوان دو ستون بواز و جاشین تصور میکنید در حال حاضر امکان ساخت 3 عدد از اونها در تاون هال 12 فراهم شده اگه که قصد سازنده نشون دادن چنین نشانه ای بود این امکان رو فراهم نمیکرد. خمپاره انداز ها هم بخاطر برش ها نامنظم فلزی معمولا چنین شکلی میگیرن و نشانه چشم جهان بین نمی تونن باشن .. بازم میگم لطفا شایعه پراکنی نکنین . و این که میگین هیچ وقت دشمن نمیاد برای ما کار خوبی انجام بده رو باید بگم که این بازی رو برای ایران نساختن🤣😂این بازی رو برای کل ملت جهان ساختن و از سراسر دنیا دارن بازی میکنن فقط ک برا ما مسلمونا نیست.

 37. رهگذر
  1399-04-30 در 22:04 - پاسخ

  دیدگاه هایی که برای نظراتت دلیل قانع کننده ای برای نقد کردن دارن رو رد میکنی واقعا برات متاسفم.

 38. محمد
  1399-06-26 در 14:33 - پاسخ

  زياد خودتونو خسته نكنيد كلش اف كلنش ميخاد تو ايران تحريم شه