نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

اول از همه بگم که این پست فقط واسه نشان دادن نماد های شیطان پرستی در این بازیست و به هیچ وجه نه به کسی میگیم این بازی رو انجام بده یا نده فقط تنها خواهشی که می تونم ازتون کنم به این بازی فقط به چشم یک بازی نگاه کنیم و جیب دشمنان خودمون را با خرید جم یا همون الماس پر نکنیم .  تمام چیزهایی که در ادامه گفته میشه با عکس قرار گرفته و خودتون هم می تونید اون ها را در محیط بازی ببینید و قضاوت کنید .

می توان بازی کلش آف کلنز رو هم مثل خیلی از بازی های دیگه ولی با خلاقیت بیشتری که سازندگان اون توی طراحی اون انجام دادن هم جز بازی های فراماسونری و شیطان پرستی دانست . هرچی بیشتر به محیط بازی بیشتر دقت کنید نمادهای مختلفی از شیطان پرستی رو میشه در اون دید که دور از چشم ما در محیط بازی جای داده شده اند .  قرار دادن این نماد ها و دیدن اون شاید برای ما موضوع ساده ای باشد ولی این سوال رو از خودتون بپرسید اگر این نمادها بی ارزش هستند چرا در محیط بازی و اون هم دور از چشم مخاطبینشون قرار دارند ؟

سطح شطرنجی بازی :

تا حالا به محیط نقشه بازیتون دقت کردید آیتم های بازی کجا قرار دارند !!! درسته روی یک سطح شطرنجی

یک سطح شطرنجی خیلی مرتب و جذاب که همه ما فکر میکنیم واسه راحت قرار دادن و مرتب کردن نقشه بازی به این شکل طراحی شده ولی واقعیت چیز دیگریست سطح شطرنجی ٬ از زمان مصر باستان در معابد مورد استفاده قرار می گرفته و بیش از آنکه جنبه ی تزئینی داشته باشد٬ دارای مفهومی رمزآلود است.امروزه٬  این نوع کفپوش یکی از نمادهای مهم فراماسونری و مکانی برای اجرای مراسم فرقه ای در کلیه ی لژهای ماسونی به شمار می رود.تشریفات ویژه ی ورود به این سازمان می بایست بر روی این سطو ح٬  که کنایه از آمیختگی زندگی انسان با خیر و شر است ٬ انجام گیرد.

تصویری از سطح شطرنجی بازی :

1

تصویری نزدیکتر از سطح شطرنجی بازی :

2

نماد خرگوش

شاید بگید که این موضوع ربطی به شیطان پرستی نداره ، بهتون حق میدم ولی به این سادگیا هم نمیشه ازش گذشت اگه عمیقتر به تصویر نگاه کنید متوجه تفاوت رنگهایی در سطح شطرنجی بازی میشید به تصویر زیر دقت کنید البته رنگها خیلی نزدیک به هم هست ولی با یکم دقت میشه تفاوت رو حس کرد .

3

حالا به تصویر کلی این تفاوت ها دقت کنید البته یکم با رنگ عکس بازی کردم شاید بهتر دیده بشه:

4

فکر کنم متوجه تصویر خرگوش در پس زمینه شطرنجی بازی شدید باید بگم که خرگوش یکی دیگر از نماد های شیطانپرستی محسوب میشه که خرگوش در فراماسونری نشان رابطه ی نزدیک با یک دیگر است و برای خرگوش فرق نمیکنه که با مونث باشد یامذکر باشد و باهردو نزدیکی میکند ودر ماسون خرگوشی که چشم چپش معلوم باشه نشان همجنس بازی است.

نماد بز یا قوچی به نام بافومت

اگر به گوشه بالای سطح شطرنجی بازیتون بندازید متوجه یکی دیگر از علایم شیطان پرستی به شکل بز یا قوچی به نام بافومت میشید .بافوت یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستیت که در عرفان کابالا«عرفان یهودی» اهمیت خاصی دارد این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.

5

نماد مار

در بالای نماد قبلی باز هم یک نماد دیگر از شیطانپرتی یعنی مار رو میشه دید که می توان گفت مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. حتی این نماد رو می توان روی دلار هم دید که بیشتر به مار امو (OMO) معروف است .

6

نماد جغد فراماسون

بازهم یک نماد ترکیبی در بالای محیط بازی و اینبار جفد فراماسون ، همونطور که توی تصویر میبینید در قسمت بالایی یک جغد قرار دارد قسمت سایه محدوده سر جغد رو نشون میده که به صورت نیمی از سر جغد آمده و قسمت قهوه ای رنگ نوک جغد و دو دایره ریز و تیره چشم اون رو تشکیل میده و فضای سبز پایین هم با حالت هایی که میبنید بدن و بال و پای جغد رو کامل میکنن و اینکه باید بگم که جغد یکی از حیوانات مقدس فراماسون هاست ، گردن جغد 360 درجه میچرخه به این نشانه است که ما برهمه جا مشرف هستیم.و یکی دیگه از خصوصیات اینه که جغد شب بیداره ومنظرشون اینه که وقتی شما خوابین ما بیداریم و در حال برنامه ریزی هستیم. و یه چیز مهم دیگه اینه که خدای ملوخ را با جغد نشان میدهند.

7

نماد ستاره شش پر

با دقت به نماد الماس یا همون جم بازی کلش میشه یکی دیگه از نماد های فراماسونری و یهودیت رو دید، نماد ستاره 6 پر در دل یک الماس سبز و زیبای شش گوشه که روزانه میلیون ها دلار رو به حساب فراماسون های پشت پرده ی این بازی میریزه جالبش اینجاست که با زبون بی زبونی خودشون هم دارن میگن که این پول داره کجا میره …

8

ستاره شش پر یکی از مهمترین نمادهای یهودیت فراماسونری و شیطان پرستان این نماد دارای دو مثلث رو به بالا و رو به پایین است مثلث رو به بالا نماد مرد و قدرت و مثلث رو به پایین نماد زن و تعادل بود و شبیه به رحم زن است و ترکیب این دو مثلث نماد تعادل و توراون است و نماد اصول کابالا است اگر دوستان دقت کنند هر دینی دارای اصول است مثلا در دین اسلام توحید معاد و نبوت سه اصل اساسی است اما در کابالا دو اصل وجود دارد تعادل و توازون یعنی همه چیز از تعادل و توازون تشکیل شده به عبارت ساده تر خدایی وجود ندارد این نظریه کفر امیز اصول کابالا است و ستاره شش پر نماد ان است اکثر نماد های تعادلی کفر امیز بود مثل سیاه و سفید و مرد و زن یا نر و ماده این ستاره دارای شش مثلث شش ضلع و شش زاویه است که میشود ۶۶۶ یا همان عدد ابلیس که در قاعده اهرام ثلاثه هم ۶۶۶ وجود دارد همچنین این ستاره یکی از مهمترین نماد های شیطان پرستان بوده و این نماد را یکی از قویترین نماد های خود میدانند .

نماد شاخ شیطان

با نگاه به سربازخانه اکسیری کلش و بعد از به پایان رساندن 10 سطح این ساختمان به آخرین سرباز اکسیری یعنی پکا دست پیدا خواهید کرد سربازی با دو شاخ عجیب روی سر اون با لبه های نورانی ، علاوه بر اون شکل سرباز خونه هم به شکل این سرباز تغییر پیدا میکنه و سر این سرباز روی سرباز خونه قرار میگیره چیزی که توی 9 سطح قبلی به این شکل نبوده است که میشه گفت همان نماد شاخ شیطان است که با پایان دادن به این ساختمان اون رو در بالای سرباز خونه میشه دید .

اگر به شاخ ها دقت کنید متوجه قسمت های رنگی نوک شاخ ها و یه شکاف نور در میان سر پکا خواهید شد که از دیگر علامات شیطان‌پرستی این شاخ ها می‌توان به منعکس شدن نور از «تک چشم» نام برد که خود یک علامت فراماسونری است . متاسفانه از این نماد بر روی برج ساعت در شهر مکه هم استفاده شده که توی تصویر زیر اون رو میبینید .

910

علاوه بر موارد بالا خود سرباز پکا شبیه به نماد خدای ملوخ (مالکوم) طراحی شده است و تنها نیرویی هست که شما می تونید مجسمه اون رو با استفاده از گلد در بازی از لول 75 اکانت خودتون اون رو توی نقشه بازیتون قرار بدید .

11

اگر به مپ های سینگل پلی بازی مراجه کنید باز هم نماد شاخ شیطان می تونید مشاهده کنید:

12

چشم شیطان یا چشم جهان بین

در ادامه نماد های شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز این بار میشه به چشم جهان بین یا چشم شیطان اشاره کرد که به شدت از این نماد در بازی استفاده شده و یکی از نماد های مهم در فراماسون و شیطان پرستی به حساب میاد .

تصویری از محیط سینگل پلی بازی :

13

این تک چشم نماد پول رایج آمریکا(دلار) بسیاری از شرکت های سرمایه داری و آرم کالاها و… می باشد . فراماسون ها طبق اساسنامه خود بایستی طی ۲۰ سال آینده تمامی شهرهای بزرگ دنیا را مملو از نمادهای فراماسونی همچون چشم جهان بین ، هرم ، ابلیسک (مشترک بین فراماسون ها و شیطان پرستان) و …  نموده به طوریکه ذهن و چشم مخاطبان کشورهای مختلف را برای پذیرش عقائد فراماسونری در تمامی شئونات زندگی در آینده عادت دهند. متاسفانه این نماد در قالب معماری به بسیاری از کشورها از جمله ایران نیز نفوذ کرده است.

آنها معتقدند که این چشم لوسیفر(شیطان) است و کسی که قدرت کنترل آن را دارد بر تمام دارایی ها حکومت می کند. این علامت در پیشگویی ها به کار میرود. جادوها، نفرین ها، کنترل های روحی و تمامی انحرافات تحت این علامت کار میکنند. این علامت روشنفکران است . به پول رایج ایالات متحده نگاهی بیندازید، راس هرم یک چشم قرار دارد که دور آن روشنایی خاصی قرار گرفته است . طبق روایات ائمه معصومین (ع) این جریان (فراماسون ها) همان دجال یک چشم است که این علامت اساس نظم نوین جهانی را در معاصر تشکیل داده است. از لحاظ فلسفی انسان دو دیدگاه (چشم) دارد . یکی دیدگاه معنوی و یک دیدگاه مادی . در حقیقت فراماسون ها به یک دیدگاه (چشم) اعتقاد دارند و آنهم دیدگاه (چشم) مادی (سرمایه داری) است . و معنویت (دین) در عقائد فراماسون ها یا بهتر بگوییم لیبرالیست ها حذف شده و معنای حقیقی چشم جهان بین نیز همین است. چشم (جهان) بین ، یعنی دنیا را با چشم ما(مادی) ببینید!!

1415

دو ستون فراماسون ها یا عدد محبوب فراماسون ها 11

اینفرنو یکی دیگر از ساختمان های بازی کلش آف کلنز است که کاملا با نماد های فراماسونی عجین شده است. این ساختمان رو در سطح 10 تاون هال میشه ساخت که تعداد اونها 2 تا هستش که به عنوان ستون های فراماسونی در نقشه بازی  شما جای خوش می کنن آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا 1 و این دو تا 1 در کنار هم عدد 11 را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .
در تصویر زیر حتی نماد چشم شیطان یا همون چشم جهان بین رو بر روی ستون ها مشاهده می کنید که نوری از اون منعکس میشه :

1617

نمایش عدد 11 با اینفرنو

18

نماد گونیا و پرگار فراماسون

با نگاهی به یکی دیگر از ساختمان های کلش میشه نماد دیگری از فراماسون ها یعنی گونیا و پرگار رو دید که در طراحی ایکس بو از اون استفاده شده است باید گفت یکی از مهمترین نماد های فراماسونری گونیا و پرگار است که ابزار یک ماسون یا معمار است زیرا فقط با گونیا و پرگار است که شما میتوانید مستطیل طلایی را رسم کنید .

19

 

مطالب مشابه

85 دیدگاه

 1. دانیال
  1400-05-13 در 18:35 - پاسخ

  سلام،انسان به هرچه فکر کنه،اونو تصور میشه و بعد نمود توی زندگی،رشته ام مدیریت ه،
  یه اصلی وجود داره،که دنبال چیزی باشی،همه چی به اون سمت سوق داده میشه،مثلاً،آدمی که گرسنه و تشنه،ناخودآگاه،چاپخانه رو چایخانه میبینه،
  و اینکه در علوم ماورآ،یه چیزی هست به نام چشم سوم،در مراحل ابتدایی اینه که دانش جو،در تمرین در خطوط سنگ مرمر،شکل هایی رو به تصویر ذهنی میکشه،
  در کل زیاد نمیخوام بحث کنم، در لیوان نیمه پر آب،یکی آب رو میبینه و یکی خالی شو،
  اینکه قدرت جهان در دست یهود است،شکی نیست،اینکه،نوشابه مشکی تحت انحصار تنها دو شرکت کوکاکولا و پپسی هست و هردو تحت مالکیت صهیونیسم هست شکی نیست،اما با شناختش چی بشه؟ما از دنیا عقب موندیم،اونا از تکنولوژی استفاده کردن و جلو رفتن وشدن قدرت و دین و عقایدشون رو دارن گسترش میدن،خیلی نرم،و بی صدا،و ما سر اینکه اینترنت مظهر شیطانه مجلسون توی سرو کله هم میزنن و میخوان قطعش کنن،ما شدیم متحجر و روز به روز عقب مونده تر میشیم و اونا از ساده ترین چیزها در راه بسط عقایدشون.
  به نظر یک بی طرف کدام عقیده برای زیستن در دو دنیا بهتره،مسلماً،خواهد گفت دسته اولی که اینگونه در علم تاختند و عقایدشان را در دل آن نهفتند،و نه دسته دومی که علم و تکنولوژی را پس زدند و عقایدشان یواش یواش و نرم و بی صدا در دل تحجرشان کمرنگ شد،که هم دنیا و بی شک آخرت را )بعلت سر درگمی و بلاتکلیفی (از دست دادند،.
  تکمیل جمله آخر،آدمی تا لحظه مرگ در ایمانش به خدا و آخرت با خود کلنجار میرود،و شاید همین دلیلی است که خدا نهایت زمان توبه را تا لحظه تولد مرگ-جانسپاری- گذاشته و میپذیرد.

 2. Hossein
  1400-03-18 در 14:22 - پاسخ

  من کلش اف کلنز بازی نمیکنم برام خز شده دیگه کلش رویال بازی می‌کنم اگه اونم شیطانیه بگید😪ولی فکر نکنم باشه

 3. نادر
  1400-03-06 در 17:59 - پاسخ

  سلام دوستان
  باری کلش از نظر من حرامه
  خب چرا بازی های شبیه کلش رو بازی نمی کنید؟؟؟؟!!!!
  مثل بازی اتاق جنگ که مثل کلش و ایرانی هم هست و قابلیت های بالاتری نسبت به کلش داره و جذاب تر برنامه ریزی شده و خیلی خیلی بهتره یا صد ها بازی بهتر
  منم از نوع بازی کلش خوشم میاد ولی بازی های بهتر رو بازی می کنم

 4. علی
  1400-03-02 در 14:55 - پاسخ

  عالی

 5. آژوان ایلبیکی
  1400-02-17 در 11:19 - پاسخ

  اگه به اون مجسمه ی پایگاه سازنده هم نگا کنید روی سرش با علف نوشته الله . خوب توجه کنید و اونو حتما به یکی اطلاع بدید تا درست کنن ‌‌. متشکرم از اینکه برا ما وقت گذاشتین ولی میدونم با این همه جذئیات هیچ کس قادر به این نیست که این بازی مسخره رو پاک کنه چون اعتیاد اور هست و کسی دلش نمیاد حذف کنه . چرا دروغ بگم منم معتادشم ، دو ساله خودمو باهاش درگیر کردم و بیشتر وقتام تو اون بازیم . با تشکر

 6. ملیکل
  1400-02-06 در 13:45 - پاسخ

  بنظرم ربطی نداره در کنار این بازی و بازی های دیگه برای اعتیاد هستن توی قرنطینه و کرونا هم با وقت خالی میشه این بازی رو انجام داد و راجع به یه سری چیزا واقعا زیاده رویه مثلا رنگین کمون………. ولی دلیل نمیشه هرجا رنگین کمون ببینیم بگیم منظورشون به اوناست الان اگه کل خونتون رو بگردید توی جاروبرقی و اینه و همه جا از این جور چیزا پیدا میکنید لطفا شلوغش نکنید

 7. ابوالفضل
  1400-01-28 در 20:13 - پاسخ

  آقا واقعا این حرفا چیه میزنین.مگه مرض دارن شیطانیش کنن.درسته وقت آدمو میگیره.ولی اگر جم نخریم و خیلی بهش توجه نکنیم بازی خوبیه.به گیم پلی بازی هم گیر میدین.بدبختا هرچی درست کنن تو یه چی از اسلام وجود داره‌

  • علی نشاط
   1400-03-06 در 09:38 - پاسخ

   سلام برا یکی از دوستان هم توضیح دادم . اگه به مپ وسط کلش توجه کنین یه نقطه سفید و طلایی وجود داره که قرانه و وقتی که اتک میزنید دارید قرآن رو نابود میکنید . اگه دست من بود الان ریشه همیچین بازیهای ضد اسلام رو میخوشکوندم ولی دست من نیست

  • دانیال دهقانی آشتیانی
   1400-06-23 در 11:23 - پاسخ

   معلومه که مرض دارن
   پس دوست داره که این بازی و طراحی کرده
   اونم کی اسرائیل دشمن اصلی ما اصلی ترین دشمنما در قاره اسیا

 8. F24
  1400-01-24 در 01:05 - پاسخ

  من تازه وارد هستم.خیلی هم به این بازی علاقه دارم،ولی هر چقد زوم میکنم و دقت میکنم نماد بز و مار و جغد رو نمی بینم.گونیاو پرگار هم هیچ ربطی نداره.خیلی بازی عالیه.جم ها هم فقط به درد خرید کلبه سازنده می خوره که اونا هم کمی صبر کنیم و چالش هارو درست انجام بدیم به دست میاد.

  باتشکر

  • علی نشاط
   1400-03-06 در 09:38 - پاسخ

   درسته نمیبینید چون که وقتی کلش تازه به وجود اومده بود کشور چین وسوسه شده نصف شرکت سوپرسل رو خریده و چون ۳۰ درصد مردم چین شیعه هستن این توهین رو تحمل نکردن و نماد اونارو حذف کردن درضمن برا یکی از دوستان هم توضیح دادم . اگه به مپ وسط کلش توجه کنین یه نقطه سفید و طلایی وجود داره که قرانه و وقتی که اتک میزنید دارید قرآن رو نابود میکنید . اگه دست من بود الان ریشه همیچین بازیهای ضد اسلام رو میخوشکوندم ولی دست من نیست

 9. ممد خفن
  1400-01-14 در 13:40 - پاسخ

  سلام علیکم ، خداوکیلی این چرت و پرت ها رو باور نکنید ، هر کی اعتقاد داره به درک که داره ، دیگه اعتقادات ما رو نمی خواد عوض کنید ، آقایان با اعتقاد 😡😠😤😤😐

  • دانیال دهقانی آشتیانی
   1400-06-23 در 11:20 - پاسخ

   پس امر به معروف و نهی از منکر چی میشه؟

 10. نامشخص
  1400-01-14 در 13:37 - پاسخ

  هیچ گونه اعتقادی به این حرف ها ندارم ، بزارید کلش مون رو بازی کنیم ، عجبا😤😤

  • علی نشاط
   1400-03-06 در 09:35 - پاسخ

   سلام برا یکی از دوستان هم توضیح دادم . اگه به مپ وسط کلش توجه کنین یه نقطه سفید و طلایی وجود داره که قرانه و وقتی که اتک میزنید دارید قرآن رو نابود میکنید . اگه دست من بود الان ریشه همیچین بازیهای ضد اسلام رو میخوشکوندم ولی دست من نیست

  • دانیال دهقانی آشتیانی
   1400-06-23 در 11:19 - پاسخ

   کسایی که میگن شیطان پرستی نیست و بزار ما حالمونو کنیم و اعتقاد نداریم
   خوب معلومه چون معتادن معتاد به کلش این بازی اشغال اونایی که ترک کردن دمشونگرم اونایی که نکردن….
   خودشون میدونن اما اگه میخوای با کلش بری جهنم برو موقعی که نمیدونستی این بازی شیطانی هست فرق می کرد با الان الان که میدونی و قبول نمیکنی در جهنم رو باکردی رفتی توی توی جهنم
   این رو مطمن باش

 11. ..............
  1400-01-14 در 13:32 - پاسخ

  ممنون میشم این مطالب رو برای دیگران نگین ، بابا اگه خودت به این مطالب اعتقاد داری به ما چه ربطی داره ، خودت با مطالب حال کن ، دیگه برای چی برای بقیه توضیح میدی😡

 12. مهدی
  1400-01-13 در 17:27 - پاسخ

  چه شیطان پرستی باشه چه نباشه بده چون هم وقت رو میگیره هم از طریق اون چت های قبیله ایش کلاه برداری های زیادی میشه باعث هک کردن ایمیل ها میشه
  الان شاید حساب چند میلیون نفر تو همین بازی هک شده بنظرم این بازی باید ریشه کن بشه

 13. محمد جواد
  1400-01-08 در 00:22 - پاسخ

  سلام ممنون که بهم کمک کردید لطفاً بازی نکنید بازی. نکنید لول 300 هم بودید پاکش کنید من 4 سال بازی می کنم الان مثل سگ پشیمونم اسم دوتا امام رو رو من گذاشتن ولی من دارم بازی شیطان پرست ها رو بازی می کنم 😫😫😭😭

 14. امیرحسین
  1399-12-17 در 10:33 - پاسخ

  سلام وقت بخیر
  بله منم همون تصاویری که شما نشون دادید رو دیدم وحتی من چند تا تصویر مانند خرگوش دیدم که داخل یک مستطیل کوچک یه عکس دوتا غیر از هرگوش اینجوری دیدم ولی هرکاری کردم نفهمیدم نماد چیه ولی معلوم بود چشم و دهن داره در گوشه بازی کلش اف کلنز بود اونجایی که میگفتین عکس شیطان اونجا پیدا کردم دو نماد رو و خیلی سال که میگن بازی شیطان کاریه و منم پاک کردم درسته آدم با یه بازی شیطان پرست نمیشه ولی این به این معنی هست که ما یه بازی رو ب خدا ترجیح میدیم که من اینکارو نمیکنم حتی اونایی که لیگ تایتان هستن خیلی بی ادبن و از خدا بد گفتن من تو جهانی شنیدم یه لیگ تایتان میگه بی خدا باش پادشاهی کن با خدا باش گدایی کن ضرب المثل عوض کرد در کل بگذریم ولی مطالب واقعا فوق العاده ای گذاشتی ممنون ازتون

 15. فاطمه
  1399-12-13 در 19:43 - پاسخ

  این بازی اعتیاد آور است وبه دلیل ارتقا های طولانی که داره صبرکودکان را کم می کند ونگرانی می آورد ونماد ها فراماسوری هم دارد و موافقم خودمن این بازی را انجام میدم چند بار خواستم حذف کنم ولی نمی تونم ودلمب نمی گذارد

 16. مهدی
  1399-11-26 در 18:07 - پاسخ

  سلام.
  من اصلا به شیطانی بودن این بازی اعتقادی ندارم.
  اما اعتقاد دارم که ای بازی بسیار اعتیاد آور هست و فقط وقت ما انسان ها را هدر میدهد.

  • علی نشاط
   1400-03-06 در 09:30 - پاسخ

   سلام
   من الان حدودا ۴ یا ۵ ساله که این بازی رو انجام میدادم که دیروز فهمیدم شیطانیه البته از این سایت یا سایت های دیگه نفهمیدم یکی از همکارام گفتن . آقایی که میگی به شیطانی بودن این بازی اعتقاد نداری من یه چیزی رو بهت میگم که تو سایت بهش اشاره نشده اگه وسط زمین بازی رو نگاه کنی دقیقا زیر تاون هال تو قسمت شطرنجی یه قسمت سفید طلایی رنگ خیلی زیر وجود داره که شاید بگید مهم نیست اما اون نقطه شطرنجی همون قرآنه که وقتی به اتک میرید در واقعه شما دارید قرآنی که زیر تاون هال هستش رو نابود میکنید برا همینه که فقط تاون هال یه ستاره جداگانه بهت میده . من میگم #نه_به_شیطان_پرستی به نظر من بازی کردن کلش=شیطان پرستی امیدوارن که به راه راست هدایت بشی

  • بنده خدا
   1400-05-05 در 16:35 - پاسخ

   برادر من همینکه وقت ما جوون ها با این بازیها گرفته بشه یعنی سرعت پیشرفت ایران کمتر میشه و این خیلی ب نغع دشمنان ماست

 17. محمد رضا
  1399-11-22 در 19:07 - پاسخ

  سلام من الان دو سال هست که دارم بازی میکنم و نمیتونم ترک کنم چون زندگیم الان شده این بازی ماها که میتونیم خیلی خیلی کار های بهتر کنیم چرا باید این بازی رو انجام بدیم الان لول 218هستم و من حدودا تو این چند سال انقدر جلد برا کویین و کینگ و منظره خریدم با اون پول میتونستم یه ماشین بخرم😧😧

  • فیضی
   1400-02-05 در 23:02 - پاسخ

   میره

  • امیر
   1400-03-05 در 10:25 - پاسخ

   با سلام خدمت هکه دوستان عزیز
   ی پشنهاد شما اکانت بازی رو به یک یهودی یا فرماسون در بازی بفروش و خودت رو راحت کن من خودم قبلا بازی انلاین مثل های دی بازی می کردم اما تا فهیمیدم اون بازی برای صهیونیست ها حذفش کرم

 18. امیراحمد
  1399-11-10 در 00:07 - پاسخ

  آفرین بر تو آقا یاسین

 19. یاسین
  1399-11-03 در 12:06 - پاسخ

  سلام بر دوستان عزیزم
  نظرات رو خوندم
  خیلی مطالب زیبایی رو گفتند ممنونم ازشونون
  اما این طبیعی هستش که اگه شما به یک شخصی که تریاک می‌کشه از بدی هاش بگی
  بهت می‌خنده و انکارش می‌کنه چون معتاده
  بیاین باهم صادق باشیم
  من خودم کلش بازی میکنم و نزدیک لول 100هستم
  واقعا برام جذابه و اعتیاد آور یعنی از مباحث شیطانیش هم بگذریم
  خیلی داره وقتمو میگیره و چرا منی که میتونم خیلی کار های مفید بکنم این بازی رو انجام
  بدم …
  ممنونم آقا محمد رضا که این مطالبو گذاشتید سعی کنید باز هم بیشتر بزارید حتی اگه یک نفر هم آگاه بشه به کار اشتباهش نزد خداوند مهربان برای شما پاداش بزرگی هستش
  من رفتم بازی رو پاک کنه
  خیلی سخته و دردناک ولی غضب و کینه از دشمنان باعث میشه حتما این کار رو انجام بدم
  و خدای مهربان همه ی ما رو هدایت کند

دیدگاهتان را ثبت کنید