نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

نمادهای شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز

اول از همه بگم که این پست فقط واسه نشان دادن نماد های شیطان پرستی در این بازیست و به هیچ وجه نه به کسی میگیم این بازی رو انجام بده یا نده فقط تنها خواهشی که می تونم ازتون کنم به این بازی فقط به چشم یک بازی نگاه کنیم و جیب دشمنان خودمون را با خرید جم یا همون الماس پر نکنیم .  تمام چیزهایی که در ادامه گفته میشه با عکس قرار گرفته و خودتون هم می تونید اون ها را در محیط بازی ببینید و قضاوت کنید .

می توان بازی کلش آف کلنز رو هم مثل خیلی از بازی های دیگه ولی با خلاقیت بیشتری که سازندگان اون توی طراحی اون انجام دادن هم جز بازی های فراماسونری و شیطان پرستی دانست . هرچی بیشتر به محیط بازی بیشتر دقت کنید نمادهای مختلفی از شیطان پرستی رو میشه در اون دید که دور از چشم ما در محیط بازی جای داده شده اند .  قرار دادن این نماد ها و دیدن اون شاید برای ما موضوع ساده ای باشد ولی این سوال رو از خودتون بپرسید اگر این نمادها بی ارزش هستند چرا در محیط بازی و اون هم دور از چشم مخاطبینشون قرار دارند ؟

سطح شطرنجی بازی :

تا حالا به محیط نقشه بازیتون دقت کردید آیتم های بازی کجا قرار دارند !!! درسته روی یک سطح شطرنجی

یک سطح شطرنجی خیلی مرتب و جذاب که همه ما فکر میکنیم واسه راحت قرار دادن و مرتب کردن نقشه بازی به این شکل طراحی شده ولی واقعیت چیز دیگریست سطح شطرنجی ٬ از زمان مصر باستان در معابد مورد استفاده قرار می گرفته و بیش از آنکه جنبه ی تزئینی داشته باشد٬ دارای مفهومی رمزآلود است.امروزه٬  این نوع کفپوش یکی از نمادهای مهم فراماسونری و مکانی برای اجرای مراسم فرقه ای در کلیه ی لژهای ماسونی به شمار می رود.تشریفات ویژه ی ورود به این سازمان می بایست بر روی این سطو ح٬  که کنایه از آمیختگی زندگی انسان با خیر و شر است ٬ انجام گیرد.

تصویری از سطح شطرنجی بازی :

1

تصویری نزدیکتر از سطح شطرنجی بازی :

2

نماد خرگوش

شاید بگید که این موضوع ربطی به شیطان پرستی نداره ، بهتون حق میدم ولی به این سادگیا هم نمیشه ازش گذشت اگه عمیقتر به تصویر نگاه کنید متوجه تفاوت رنگهایی در سطح شطرنجی بازی میشید به تصویر زیر دقت کنید البته رنگها خیلی نزدیک به هم هست ولی با یکم دقت میشه تفاوت رو حس کرد .

3

حالا به تصویر کلی این تفاوت ها دقت کنید البته یکم با رنگ عکس بازی کردم شاید بهتر دیده بشه:

4

فکر کنم متوجه تصویر خرگوش در پس زمینه شطرنجی بازی شدید باید بگم که خرگوش یکی دیگر از نماد های شیطانپرستی محسوب میشه که خرگوش در فراماسونری نشان رابطه ی نزدیک با یک دیگر است و برای خرگوش فرق نمیکنه که با مونث باشد یامذکر باشد و باهردو نزدیکی میکند ودر ماسون خرگوشی که چشم چپش معلوم باشه نشان همجنس بازی است.

نماد بز یا قوچی به نام بافومت

اگر به گوشه بالای سطح شطرنجی بازیتون بندازید متوجه یکی دیگر از علایم شیطان پرستی به شکل بز یا قوچی به نام بافومت میشید .بافوت یکی دیگر از نمادهای کثیف شیطان پرستیت که در عرفان کابالا«عرفان یهودی» اهمیت خاصی دارد این علامت فقط مخصوص شیطان پرستان است و در جواهرات هم بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. سر بافومت معمولا در میان ستاره پنج پر طراحی می شود.

5

نماد مار

در بالای نماد قبلی باز هم یک نماد دیگر از شیطانپرتی یعنی مار رو میشه دید که می توان گفت مار حیوان مورد علاقه ماسونها و شیطان پرستان است . تا جایی که آن به عنوان  حیوان خانگی خود استفاده می نمایند. حتی این نماد رو می توان روی دلار هم دید که بیشتر به مار امو (OMO) معروف است .

6

نماد جغد فراماسون

بازهم یک نماد ترکیبی در بالای محیط بازی و اینبار جفد فراماسون ، همونطور که توی تصویر میبینید در قسمت بالایی یک جغد قرار دارد قسمت سایه محدوده سر جغد رو نشون میده که به صورت نیمی از سر جغد آمده و قسمت قهوه ای رنگ نوک جغد و دو دایره ریز و تیره چشم اون رو تشکیل میده و فضای سبز پایین هم با حالت هایی که میبنید بدن و بال و پای جغد رو کامل میکنن و اینکه باید بگم که جغد یکی از حیوانات مقدس فراماسون هاست ، گردن جغد ۳۶۰ درجه میچرخه به این نشانه است که ما برهمه جا مشرف هستیم.و یکی دیگه از خصوصیات اینه که جغد شب بیداره ومنظرشون اینه که وقتی شما خوابین ما بیداریم و در حال برنامه ریزی هستیم. و یه چیز مهم دیگه اینه که خدای ملوخ را با جغد نشان میدهند.

7

نماد ستاره شش پر

با دقت به نماد الماس یا همون جم بازی کلش میشه یکی دیگه از نماد های فراماسونری و یهودیت رو دید، نماد ستاره ۶ پر در دل یک الماس سبز و زیبای شش گوشه که روزانه میلیون ها دلار رو به حساب فراماسون های پشت پرده ی این بازی میریزه جالبش اینجاست که با زبون بی زبونی خودشون هم دارن میگن که این پول داره کجا میره …

8

ستاره شش پر یکی از مهمترین نمادهای یهودیت فراماسونری و شیطان پرستان این نماد دارای دو مثلث رو به بالا و رو به پایین است مثلث رو به بالا نماد مرد و قدرت و مثلث رو به پایین نماد زن و تعادل بود و شبیه به رحم زن است و ترکیب این دو مثلث نماد تعادل و توراون است و نماد اصول کابالا است اگر دوستان دقت کنند هر دینی دارای اصول است مثلا در دین اسلام توحید معاد و نبوت سه اصل اساسی است اما در کابالا دو اصل وجود دارد تعادل و توازون یعنی همه چیز از تعادل و توازون تشکیل شده به عبارت ساده تر خدایی وجود ندارد این نظریه کفر امیز اصول کابالا است و ستاره شش پر نماد ان است اکثر نماد های تعادلی کفر امیز بود مثل سیاه و سفید و مرد و زن یا نر و ماده این ستاره دارای شش مثلث شش ضلع و شش زاویه است که میشود ۶۶۶ یا همان عدد ابلیس که در قاعده اهرام ثلاثه هم ۶۶۶ وجود دارد همچنین این ستاره یکی از مهمترین نماد های شیطان پرستان بوده و این نماد را یکی از قویترین نماد های خود میدانند .

نماد شاخ شیطان

با نگاه به سربازخانه اکسیری کلش و بعد از به پایان رساندن ۱۰ سطح این ساختمان به آخرین سرباز اکسیری یعنی پکا دست پیدا خواهید کرد سربازی با دو شاخ عجیب روی سر اون با لبه های نورانی ، علاوه بر اون شکل سرباز خونه هم به شکل این سرباز تغییر پیدا میکنه و سر این سرباز روی سرباز خونه قرار میگیره چیزی که توی ۹ سطح قبلی به این شکل نبوده است که میشه گفت همان نماد شاخ شیطان است که با پایان دادن به این ساختمان اون رو در بالای سرباز خونه میشه دید .

اگر به شاخ ها دقت کنید متوجه قسمت های رنگی نوک شاخ ها و یه شکاف نور در میان سر پکا خواهید شد که از دیگر علامات شیطان‌پرستی این شاخ ها می‌توان به منعکس شدن نور از «تک چشم» نام برد که خود یک علامت فراماسونری است . متاسفانه از این نماد بر روی برج ساعت در شهر مکه هم استفاده شده که توی تصویر زیر اون رو میبینید .

910

علاوه بر موارد بالا خود سرباز پکا شبیه به نماد خدای ملوخ (مالکوم) طراحی شده است و تنها نیرویی هست که شما می تونید مجسمه اون رو با استفاده از گلد در بازی از لول ۷۵ اکانت خودتون اون رو توی نقشه بازیتون قرار بدید .

11

اگر به مپ های سینگل پلی بازی مراجه کنید باز هم نماد شاخ شیطان می تونید مشاهده کنید:

12

چشم شیطان یا چشم جهان بین

در ادامه نماد های شیطان پرستی در بازی کلش آف کلنز این بار میشه به چشم جهان بین یا چشم شیطان اشاره کرد که به شدت از این نماد در بازی استفاده شده و یکی از نماد های مهم در فراماسون و شیطان پرستی به حساب میاد .

تصویری از محیط سینگل پلی بازی :

13

این تک چشم نماد پول رایج آمریکا(دلار) بسیاری از شرکت های سرمایه داری و آرم کالاها و… می باشد . فراماسون ها طبق اساسنامه خود بایستی طی ۲۰ سال آینده تمامی شهرهای بزرگ دنیا را مملو از نمادهای فراماسونی همچون چشم جهان بین ، هرم ، ابلیسک (مشترک بین فراماسون ها و شیطان پرستان) و …  نموده به طوریکه ذهن و چشم مخاطبان کشورهای مختلف را برای پذیرش عقائد فراماسونری در تمامی شئونات زندگی در آینده عادت دهند. متاسفانه این نماد در قالب معماری به بسیاری از کشورها از جمله ایران نیز نفوذ کرده است.

آنها معتقدند که این چشم لوسیفر(شیطان) است و کسی که قدرت کنترل آن را دارد بر تمام دارایی ها حکومت می کند. این علامت در پیشگویی ها به کار میرود. جادوها، نفرین ها، کنترل های روحی و تمامی انحرافات تحت این علامت کار میکنند. این علامت روشنفکران است . به پول رایج ایالات متحده نگاهی بیندازید، راس هرم یک چشم قرار دارد که دور آن روشنایی خاصی قرار گرفته است . طبق روایات ائمه معصومین (ع) این جریان (فراماسون ها) همان دجال یک چشم است که این علامت اساس نظم نوین جهانی را در معاصر تشکیل داده است. از لحاظ فلسفی انسان دو دیدگاه (چشم) دارد . یکی دیدگاه معنوی و یک دیدگاه مادی . در حقیقت فراماسون ها به یک دیدگاه (چشم) اعتقاد دارند و آنهم دیدگاه (چشم) مادی (سرمایه داری) است . و معنویت (دین) در عقائد فراماسون ها یا بهتر بگوییم لیبرالیست ها حذف شده و معنای حقیقی چشم جهان بین نیز همین است. چشم (جهان) بین ، یعنی دنیا را با چشم ما(مادی) ببینید!!

1415

دو ستون فراماسون ها یا عدد محبوب فراماسون ها ۱۱

اینفرنو یکی دیگر از ساختمان های بازی کلش آف کلنز است که کاملا با نماد های فراماسونی عجین شده است. این ساختمان رو در سطح ۱۰ تاون هال میشه ساخت که تعداد اونها ۲ تا هستش که به عنوان ستون های فراماسونی در نقشه بازی  شما جای خوش می کنن آنان معتقد اند که در ابتدای ورودی معبد سلیمان دو ستون یکی به رنگ سفید و دیگری به رنگ قرمز قرار داشته است و حال اگر این دو ستون را در کنار هم بگذاریم میشود دو تا ۱ و این دو تا ۱ در کنار هم عدد ۱۱ را تشکیل میدهند. نام این دو ستون بوآز و جاشین است . در واقع این دو ستون دروازه وردی جن ها به دنیای انسان هاست .
در تصویر زیر حتی نماد چشم شیطان یا همون چشم جهان بین رو بر روی ستون ها مشاهده می کنید که نوری از اون منعکس میشه :

1617

نمایش عدد ۱۱ با اینفرنو

18

نماد گونیا و پرگار فراماسون

با نگاهی به یکی دیگر از ساختمان های کلش میشه نماد دیگری از فراماسون ها یعنی گونیا و پرگار رو دید که در طراحی ایکس بو از اون استفاده شده است باید گفت یکی از مهمترین نماد های فراماسونری گونیا و پرگار است که ابزار یک ماسون یا معمار است زیرا فقط با گونیا و پرگار است که شما میتوانید مستطیل طلایی را رسم کنید .

19

 

مطالب مشابه

26 دیدگاه

 1. بي نام
  ۱۳۹۵-۰۴-۲۹ در ۱۹:۲۷ - پاسخ

  با سلام من اصلا نظرات شمارو قبول ندارم و معتقد ام این طراحی ها در بازی به صورت اتفاقی چیده شده و نمیشه گردن بازی انداخت و با عوض کردن رنگ مایه گوشی علامت خرگوش دراورد.

  • حسین
   ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ در ۱۲:۴۰ - پاسخ

   با سلام
   وقت بخیر

   اگر در اول پست توجه کرده باشید،این پست برای این نیست که شما این بازی رو ول کنید.
   خدایی میدونم چون خودم هم بازی میکردم ولی بعد خواندن این پست و فیلم بازی شیطانی کلش آف کلنز ✧ استاد رائفی پور پاکش کردم.
   نظر شما منطقی نیست که همچین شرکت بزرگی همچون سوپر سل این همه نماد رو اتفاقی قرار بده.

   حداقل حداقل حداقل باید بگیم که ۵۰% درست و ۵۰% اشتباهه.

   ما نباید به خاطر آون ۵۰% درست ناخداگاه خودمون خراب کنیم.

   تازه اونها اینقدرا هم خنگ نیستند که بیان نماد رو جلوی ما قرار بدن تا ببینیم برای آونها این مهمه که رو ناخداگاه ما اثر داشته باشه همین.

   این نظر من هست و من هیچ وقت نظرات خودم را به هیچ کس تحمیل نمیکنم.

   قضاوت با شما

 2. همتا
  ۱۳۹۶-۰۲-۰۱ در ۱۵:۲۰ - پاسخ

  بابا چیزای الکیو ب هم ربط ندیددددد مگه بیکاره سازنده

  • Rdbbfdvg
   ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ در ۱۶:۰۸ - پاسخ

   اره واقعا

  • حسین
   ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ در ۱۲:۴۳ - پاسخ

   سلام

   برادر مسئله بیکاری نیست
   مسئله این است که از طریق جم درآمد به دست میارن و از آونجا به خاطر همین نماد ها از صهیونیست ها پول در میارن
   یا یک احتمال دیگر وجود دارد که خودشان به خاطر اعتقادشان این کار ها را انجام میدن

   با آرزوی موفقیت

 3. بينام
  ۱۳۹۶-۰۴-۲۴ در ۱۲:۰۶ - پاسخ

  اخه جالبه همه یه بازی نمتد شیطان پرستی دارد یعنی اگ یه مسلمون بازی بسازه بازم شما ازش ایراد میگیره

 4. مهاجرت
  ۱۳۹۶-۰۵-۰۸ در ۱۲:۲۸ - پاسخ

  سلام.وبسایت زیبایی دارید.دستتون درد نکنه

 5. مهتاب
  ۱۳۹۶-۱۲-۲۳ در ۱۴:۱۲ - پاسخ

  ممنون از سایت و توضیحات خوبتون،و دوستان همه این نماد ها و همچنین هدف سازندگان این بازی همه و همش روشنه…گاهی اوقات یه چیزایی مثل خوره به جونمون افتاده و خودمون خبر نداریم و حواسمون نیست….!کافیه یه سرچ تو اینترنت بزنید و همه چیز غیر از این بازی رو ببینید. اسراییلی ها و شیطان پرستا کاراشون خیلی برنامه ریزی شده هست،حواسمونو جمع کنیم. اروپایی ها (و انگلیس و امریکا هم باشن فکر کنم)قبلا به اسراییلی ها میگفتن موش کثیف ولی حالا (میگن موش.اینرو مطمئن نیستم خودتون برید ببینید)حالا یه نگاهی به برنامه کودک و فیلم هایی توش موش دارن بندازیم، ساده ترینش موش و گربه یا همون تام و جری! ما عقده به دلمون موند این گربه یه بار موشورو بگیره،ولی نشد که نشد! حالا دیگه خودتون تا ته اهداف این برنامه برید….. حالا این یکیش بود چندتا از حرفایی که زدم رو از حرفای استاد رائفی پور بود ممکنه من اشتباه گفته باشم چیزی رو برین ببینید خودتون بهتر هم میفهمید.باتشکر

 6. شاهین
  ۱۳۹۷-۰۶-۰۳ در ۲۰:۰۶ - پاسخ

  حقتونه باید هو اینقد جلزوولز کنین اولندش که دارین دروغ میگین واین چیزاوجودنداره اگه داشته باشه هم باافتخاربازی میکنیم تا شما بسوزین از عمدهم شده باشه بازم بازی میکنیم واز این به بعد به همه دوستامم پیشنهاد میدن که این بازی رو دانلود کنن وتااخر دمبال کنن

  • Bdbcj f
   ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ در ۱۶:۰۶ - پاسخ

   واقعا

  • حسین
   ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ در ۱۲:۵۴ - پاسخ

   با سلام
   وقت بخیر

   داداش اگر این حرف ها رو از سر لج و لجبازی میگید که باید بگم که اونها رو شاد کردی و از این ور داری به ضرر خودت عمل میکنی و برای هیچ کس مهم نیست که تو بازی کنی یا نکنی
   غیر از این باید بگم که اونها در این بازی تمام اصول اعتیاد رو رعایت کردن که بازیکن اینجوری به معتادی بیفته
   یک عقل سلیم اینو میگه که حداقل ۵۰% درسته و ۵۰% اشتباهه.
   ما نباید به خاطر آون ۵۰% درست ناخداگاه خودمون خراب کنیم.

   اگر باز کار داشتی من حاضرم با شما مناظره کنم.

 7. یه نظر دهنده
  ۱۳۹۷-۰۸-۰۸ در ۱۲:۳۴ - پاسخ

  آقا بس کنین دیگه ، هر بازی ای که امریکا و فنلاند و … ساخته باشه شیطانیه هر بازی ایران ساخته باشه خوبه!بابا یه مدت هم مد شده بود میگفتم بری لول پونصد باید واس ادامه بازی …. یه کتابی و که برای اینکه بهش بی احترامی نشه اسمشو ننوشتم و خدایی نکرده اتیش بزنین ، الان من خودم شاید باورتون نشه ولی لولم پونصده و بازی هیچی ازم نخواسته!!!الکی بازی مردمو به شیطان پرستی ربط ندین …الان من خودم یه بازی ایرانی دان کردم که به صورت واضح علامت های شیطان پرستی توشه . هر کی گفت دروغ میگم بگه اسمشو بهش بدم

  • Bdbcj f
   ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ در ۱۶:۰۴ - پاسخ

   ای دمت گرم یه حرف درست زدی

  • حسین
   ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ در ۱۳:۰۰ - پاسخ

   سلام

   منظور این نیست که هر وقت بازی آمریکایی یا اینطوری ببین یعنی باید بد باشه
   منظور این است که هیچ دشمنی نمیاد برای تو کار خوبی انجام بده اینو همه قبول دارن

   اینم درسته که ممکنه دشمنای داخل کشور یک بازی اینشکلی بسازن یک امر کاملا عادی هست

   حرف من این هست که ما نباید ناخداگاه همون رو دو دستی بدیم دست دشمن هر کاری خواستن انجام بدن.

   با آرزوی موفقیت

 8. علی
  ۱۳۹۸-۰۴-۱۱ در ۰۷:۱۸ - پاسخ

  مشخصن سازندگان این بازی فراماسون ها هستن ولی از نظر من پشت این بازی افرادی سرمایه دار قرار دارن که هم اهداف مالی رو با این بازی پیش میبرن هم اهداف سیاسی

 9. siavash
  ۱۳۹۸-۰۴-۱۴ در ۱۵:۱۷ - پاسخ

  سلام اینکه بازیرو از بالا کنترل میکنی یعنی کاربر رو جای خدا گزاشتن واینکه بازیرو بادو کارگر یعنی ادم و حوا شروع میکنی جنبه شیطانی داره

  • Rdbbfdvg
   ۱۳۹۸-۰۵-۰۶ در ۱۶:۰۲ - پاسخ

   احمق همه ی بازی های استراتژیک اینطورین اگه قرار چیزی که تو میگی درست باشه که یه دسته از بازی های دنیا مال شیطان پرست هاست،در ضمن تو می تونی تضمین کنی که خدا تو اسمون؟اخه احمق کی گفته خدا تو اسمون تازه اینکه ما از بالا می بینیم دلیل نمی شه که ما توی اسمونیم،ما فقط یه محدوده رو کنترل می کنیم اگه اینطوری باشه بازی هایی که با دوربین سوم شخص هستن هم شیطان پرستی مثل خیلی از بازی های محبوب دنیا مثل ویچر ۳ جی تی ای وی رد دد رد مپشن فاینال فانتزی اسلیمینگ داگز

 10. m.p.a
  ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ در ۰۰:۳۶ - پاسخ

  آقا ول کنید تر خدا اصن این کلش باشه چرا براول استارز که تازه اومدا از این نماد ها نداره هر بازی خارجی رو میگید شیطانی

 11. حسین
  ۱۳۹۸-۰۵-۱۳ در ۱۳:۰۳ - پاسخ

  سلام
  خسته نباشید

  دستتون درد نکنه واقعا مفید فایده بود

  پیشنهاد میکنم به همراه این پست این فیلم را هم مشاهده کنید: yon.ir/wdxdU

  متشکرم

 12. دانیال دوستی
  ۱۳۹۸-۰۵-۲۰ در ۱۴:۴۹ - پاسخ

  با سلام ازتون ممنونم که این مسائل رو در اختیار ما گذاشتین و دوست دارم یه دل گرمی بهتون بدم که ازراهی که میرین برنگردید نمی خوام شعار بدم ولی مرگ بر شیطان.

 13. پارسا
  ۱۳۹۸-۰۵-۲۶ در ۱۰:۳۱ - پاسخ

  به نظرم اگه نیتت برای بازی کردن کلش شیطان پرستی هست بهتره بازی نکنی ولی اگه از دیدگاه یک بازی بهش نگاه کنی ونیتت سرگرم کردن خودت باشه این خوبه

 14. ممد
  ۱۳۹۸-۰۶-۰۲ در ۲۰:۳۰ - پاسخ

  با وول کنید تو رو خدا الان فردا دوستان انقلابیتون اینم فیلتر میکنن
  اصلا باشه همه چیز خارجیا و امریکایی ها بد و همه چیز ایرانیها خوب
  من فقط موندم چرا اگر بدن بچه های مسئولین کشور شیش تا شیشتا تو امریکا چتر باز کردن
  البته من موافق جم نخریدن هستم اونم باز نه به دلیل اینکه پول تو جیب امریکا نره چون اونها انقدر ثروت دارن و عقل استفاده ازشو که نیازی به این دوزار ندارن به این دلیل که خرج کردن اصلا عقلانی نیس مگر پول اضافی و باد اورده باشه
  بعدشم اصلا اگرم این نماد ها درست باشه که درسته تقریبا شاید عقاید شخصیه بازی ساز ها هستش که اونم باز اشکال نداره دلش میخاد بزاره
  چاقو زیر گردنمون نزاشتن که حتما بازی کنیم
  امیدوارم روزی بشه که دست از این خیالبافی های توطئه بکشیم و به فکر چیزهای مهم تر مملکتمون باشیم نه که هر اتفاقی که میفته اونو به خارجیا ربط بدیم این میشه پاک کردن صورت مسئله که مسئولینمون توش استادن
  البته بازم به نظر شخصیتون احترام میزارم و برام ارزشمنده
  امیدوارم ناراحت نشید از نظر شخصی بنده
  🌹😘

 15. Benyamin
  ۱۳۹۸-۰۶-۰۵ در ۰۵:۰۰ - پاسخ

  منم باهمه اینایی که میگیددرست حرفتون قشنگ بودولی شما زیادی فلفلشو زیاد کردین یعنی چون این نمادارو پیداکردین خیلی هنرکردین من تاامروزنمیدونستم این نمادارو دارکه شمادارین میگین من بخاطرقشنگی بازی این بازیو بازیمیکردم بله ولی کسی که بیکارباشه مثله من ازصبح تاشب وشب تاصبح این بازیوبازی میکنه ومیگین یهچشم دارن اونم چشم اقتصادی وسرمایه یعنی نماداجنه هاهم حساب بانکی دارن خودمون خبرنداریم این حرفارومیگم نه که بخاطر اینکه من بخوام ازاونا یاازشما دفاع کنم من این حرفاروزدم چون یه چیزالکی دراوردین وقرارنیست همه چیوثابت کنیدیعنی چون طرف مقابلمون اسراییله نبایداین بتزیو نصب کنیمگوربابایه اسراییل اسراییل درسکن ولی این نمادها وحرفایی که میزنید همش مضخرفه من خودم قاری قرانم ویه نمازخون سروقت ولی دلیلی نیست که این بازی بیادزندگیم یادینمو عوض کنه من مسلمونم وبخدایه خودم ایمان دارم بعدش پیغمبرام وامامانم وهیچیزم نمیتونه منوازراه بدرکنه چون که خدارودارم وهزاربارشکر میکنم که مسلمون هستم ومنظورمن این نیست که تمام دینها بدن نه اصلا فقط افتخارمیکنم که یه مسلمون واقعی هستم وشمارو به امیدخدامیذارم وانشاالله شماهم هی گیربیخوددیگه نگیرین

 16. Negin
  ۱۳۹۸-۰۶-۲۲ در ۲۲:۵۴ - پاسخ

  😂😂ینی شما نمیگفتید هیچ کس نمیدونست..شاید بقیه فقط دنبال بازی و لذت بردن باشن ولی این افکار شماعه که برای هرچیزی تو این دنیا هزاران تفاسیر داره از بازی لذت ببرید یه بازی کسیو از راه بدر نمیکنه پس انقد شلوغش نکنین

 17. لاتاری
  ۱۳۹۸-۰۶-۲۶ در ۱۲:۱۷ - پاسخ

  به نظر من همه این چیز ها الکیه یا اگر هم واقعی باشه چه ربطی به ما داره ما فقط بازی میکنیم و هیچ تاثیری بر روی ما نداره

 18. شایان
  ۱۳۹۸-۰۶-۳۱ در ۱۰:۴۹ - پاسخ

  همه حرف هایی که شما زدین دست، چرا ایران خودش یه بازی درست و حسابی مثل کلش یا gta نمیسازه که جوونا وقتشونو با این بازی ها پر نکنن؟؟ یعنی از دستشون بر نمیاد؟! نه بر میاد،خوبم بر میاد ولی نمیسازن چون فقط دنبال منافع خودشونن نه مردم،نه جوونا…